Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magasságom kizáró ok?

A magasságom kizáró ok?

Figyelt kérdés

Kislányos arcom van és általában olyan kis vidám vagyok és mosolygós, de a magasságom miatt furán nézek ki. (kislányos arc + magas test = kontraszt)

17 éves vagyok és 171-2 cm. Mindig én vagyok a magas lány, plusz mondanom se kell, hogy a fiúk a 160 cm-s barátnőimért vannak oda..Vannak magas barátnőim is, de ők is hasonló cipőben járnak mint én, bár ők szeretnek magas lenni.

Mit csináljak ha feszengve érzem magam a magasságom miatt?


2011. ápr. 22. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is olyan magas vagyok mint te. És ez egyáltalán nem számít túl magasnak!! Hol élsz te? :D Valószínüleg azért gondolod, hogy túl magas vagy, mert 160 cm-es barátnőid vannak. Ha 180 lennél megérteném a bajod, de 172 cm egyáltalán nem a világ vége. Teljesen normális magasság!
2011. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez még közel sem olyan hú, de magas. Szeresd a magasságod, és légy magabiztos, ha bebeszéled magadnak, hogy ez baj, akkor persze az lesz. Ez közel sincs így, a srácoknál se kizáró ok, hisz sok még így is bőven magasabb nálad. Szóval ne görcöslj ezen!
2011. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes kombináció a szép kislányos arc és a magas test! Nagyon szép, helyes lehetsz!


Egyébként a 170 cm egyáltalán nem sok, én például 180 cm vagyok, és nem érzem, hogy alacsonyabb szeretnék lenni.

2011. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen magas vagyok. Ez nem magas nyugi. Keress magasabb srácokat, ott érvényesülhetsz. Én párom 183 cm. :)

21/L

2011. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. ápr. 22. 23:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én meg 160 vagyok, de mindigis szerettm volna legalább 165 lenni, de az ideálom 168 volt. Végül csipisz lett belőle(m). Sokszor ugy érzem, hogy senki nem vesz komolyan a magasságom miatt. A magasabb lányok valamiféle méltóságot sugároznak. A leírtak alapján biztosan jól nézhetsz ki szerintem ugyh ne aggódj :)
2011. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
175 cm vagyok, és 21 éves létemre elég gyerekes :D szerencsére a 185 cm-es 16-nak kinéző (egyébként 22) barátom mellett ez senkinek sem tűnik fel :)
2011. ápr. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem, nem kizáró ok, mivel léteznek magas pasik is :) szerinted egy 190+ os pasit zavarna, hogy ilyen "égi meszelő" vagy a 172 centiddel? na ugye :)
2011. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
171 cm-el nem vagy annyira magas :) pont tökéletes magasság. én 167 vagyok, de cserélnék veled :D szerintem a bnőid túl alacsonyak (160 cm:D)
2011. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt jó dolog magasnak lenni. Plusz még ha vékony is vagy hozzá. Kicsit csinibben felöltözik az ember, és már csorog is a pasik nyála:) Vagyis velem így szokott történni. Tegnap is fütyültek utánam, meg dudáltak az autósok:)
2011. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!