Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én 178 cm vagyok. Mit tegyek...

Én 178 cm vagyok. Mit tegyek hogy elfogadjam magam? Nem merek kimenni az utcára a magasságom miatt.

Figyelt kérdés
Folyton itthon ülök, szégyellem hogy ilyen magas vagyok. Ti (akik magasak) hogyan fogadjátok el magatokat?
2011. aug. 19. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Tehetsz róla? Nem.

Tehetsz ellene? Nem.

Mások (érett emberek) megszólnak bárkit ezért? Nem.


Ezt te csak magadnak mantrázod be, semmi okod ilyet érezni, senki előtt nem kell ezt szégyellni (miért kéne?).

De most komolyan, tiszta fejjel gondolj már bele, a magasságod miatt miért ne mehetnél utcára?

Egy nő ráadásul 176cm alatt nem is lehet modell. Az összes világhírű nő a kifutókon itt kezdődik, sokan 180cm felett vannak. És ők nemhogy utcára kimennek, de címlapokon szerepelnek.

2011. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dehát ez egyáltalán nem olyan magas. Ha 190+ lennél TALÁN meg is értenélek.
2011. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, hogy beszóltak,ha nem bántásért, de akkoris.. és zavar hogy megyek a barátnőim mellett..és mindenki két fejjel kisebb mint én..pasik úgyszint..
2011. aug. 19. 23:37
 4/20 anonim ***** válasza:

vannak nálad magasabbak is. én mondjuk 181cm vagyok. nekem kbre úgy sikerült elfogadnom hogy láttam nálam magasabbakat is, és láttam rajtuk hogy teljesen elfogadták magukat szépen öltözködtek stb... meg aztán, ez lehet hülyén fog hangzani, de én sokáig nézegettem a lábamat, és láttam milyen szép hosszú vékony... és egy csomó embertől hallottam hogy a hosszú lábak szépek :)

remélem tudtam kbre segíteni.

2011. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát..nekem fogynom kéne, hogy vékony lábaim legyenek..58 kiló vagy:S
2011. aug. 19. 23:42
 6/20 anonim ***** válasza:

Én meg 155cm vagyok, mindenki magasabb nálam, alig találok magamra normális cuccot. Pl. szeretnék maxiruhákat hordani, de nekem nem lehet.

Ez van, ezt dobta a gép. Ettől még teljes ember vagyok, nem a magasságom határoz meg engem, van személyiségem.

Egyébként ha beszóltak is, akkor éretlen tinédzserként. Ha benő a feje lágya az embernek, meg sem fordul a fejében olyanért cikizni valamit, ami egyrészt abszolút nem cikizendő (mi ciki van abban, hogy hány cm magas valaki? hol ciki ez? áh...), másrészt az illető nem tehet róla.

Tedd túl magad ezen, csak te látod tragikusnak. Nem éri meg emiatt elcsinálni sok-sok évet ahelyett, hogy felfedeznéd a világ lehetőségeit.

2011. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

58kg?

Oké, akkor neked teljesen testképzavarod van, sok baj van itt önbizalom terén is - ezek annyira elhatalmasodtak, hogy már utcára sem mész...

Keress fel pszichológust.

2011. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért elég szar, hogy eddig az összes pasi, aki tetszett nekem, alacsonyabb volt mint én..és..manapság a lányok is kicsik..:// nem csak a fiúk..
2011. aug. 19. 23:47
 9/20 anonim ***** válasza:
58? Még 68 kilósan se lennél kövér... valami olyasmit is hallottam hogy az az ideális hogy a magasságodból kivonsz százat és annyi.. bár ez szerintem hülyeség, a 78 azért már sok lenne, én meg 164 vagyok de a 64 kilóval nem lennék vékony... szerintem.
2011. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
182 vagyok és én elfogadtam magam :) mondjuk modellkedem és ez sokat segít. Esetleg te is kipróbálhatod :) Egyébként tudd hogy nagyon sokan irigyek ránk ;)
2011. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!