Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Kondás Katáról?

Mit gondolsz Kondás Katáról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 02:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Sunáznám.
2011. ápr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az ki?
2011. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok én is először google-ztam, hogy tudjam és utána írtam ki a sunázási szándékomat.
2011. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Főzhetne rám.
2011. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elhagyta a mejjeit. Bár tudom, modelléknél ez a divat.
2011. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert engem össze akartak hozni vele, dehát... Az az igazság, hogy baromira nem tetszik :D Pedig modell... De lehet velem van a baj :D
2011. ápr. 23. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj.Manapság az a divat, hog egy lánynak legyen festett haja, szétszolizott bőre, vékonyra szedett szemöldöke stb..Az IGAZI modelleknél viszont alap a természetesség, pl a szemöldöküket se szedhetik ki.Keress vmi magadhoz illő átlagos lányt, Kata meg reméljük rátalál az igaz szerelemre.Amugy sem járt volna veled tul jól, nem tul gerinces dolog valakit az neten fikázni, ráadásul a háta mögött..

/Egyébként szerintem gyönyörű lány.Jóval szebb mint a kortársai./

2011. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És mivel fikáztam te idióta? -.-

Retardált.

2011. ápr. 23. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért tetted ki egyáltalán ezt a kérdést? Azért, hogy elmondhasd, hogy neked baromira nem tetszik? Vagy, hogy dicsekedj? És ha azt mondjuk hogy szerintünk nagyon jól néz ki, akkor összejössz vele?Az írásodból itélve te lehetsz a jó nagy idióta, na meg retaldált..
2011. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!