Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Hajdú Péterről...

Mit gondolsz Hajdú Péterről és Hajdú Sarka Katáról?

Figyelt kérdés

Szerintem Hajdú Péter bunkó... :D Milyen lesz ez a Frizi vele?! Jó ég! Mint a Havas Henrik :D


Sarka Kata szerintem jól néz ki, szép arca van, de olyan kényes... kiszit pösze a jány :D

Ő is bunkó, a főzőműsorban az egyik csajtól kérdezte evés közben, hogy "Úgy tudom, halálos beteg vagy, ez igaz? Ha igen, akkor olyan jól elvagy velünk...". Minőségi csaj :)


2010. febr. 6. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Péter nagyon jó műsorvezető,az a műsor már évek óőta megy más csatornán,csak most a tv2-re költözött.nagyon jók a műsorai.komolyan.érdekesek.olyan embereket szólaltat meg,akiket más nem..jah és ellentétben Havassal és pl.Fábryval ő VÉGIGHALLGATJA a vendégeit!!!nem vág a szavukba..

Emberként valóban nehéz eset.:O

Kata nekem szimpi,bár egy picit többet szerepel a kelleténél,de nem buta.

2010. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok


azt írtam h.Péter jó műsorvezető,ez sztem igaz is,bár tény,h.a Mokkában a héten szörnyű volt.

2010. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát, Katát nem azért szereti a férje valószínűleg... Lehet hogy jól néz ki (bár szerintem nem), de az esze meg a beszédstílusa... A főzőműsorban csak a főzést láttam, azt sem sikerült egyedül megoldania, de azért az extra kajákkal villogni akart. Utána átkapcsoltam a másik főzőműsorra, ott meg Bódy Szilvi volt. Gondoltam, mehetnének együtt Sarka Katával logopédiára, jó páros lennének...:)
2010. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

nem azért szereti = nem az eszéért szereti


(nem tudom mit akartam írni, de elírtam, elnézést:))

2010. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Két bunkó beképzelt,elkényeztetett paraszt.
2010. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felkapaszkodott parasztok. Ennyi...
2010. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem őket

Hajdú beképzelt, Kata meg buta mint a föld

2010. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elhányom magam tőlük! Egyszer láttam a Katát az utcán semmi extra nincs benne.
2010. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!