Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csokicsöves szolárium merre...

Csokicsöves szolárium merre van a Nyugati tér környékén?

Figyelt kérdés
És milyenek az árak? :) Google-be is kerestem, ott a Király utcát adta ki egyedül. Úgy gondoltam könnyebb, ha itt megkérdezem, itt még az árakat is megtudhatom (A). Köszii
2011. ápr. 26. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj és még elfelejtettem: ha először megyek szoliba ebben az évben, nagyon vörös leszek a csokicsövestől? még soha nem voltam csokicsövesbe:)
2011. ápr. 26. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziaa! :) Király utcát tudom én is, de ott már voltam is! :)

6perc 540ft és nem leszel piros tőle! én elkövettem azt a hibát hogy másodjára 12percre mentem, és leégett a hasam :D kb 2-3napot szenvedtem vele, és most már tényleg olyan szép barna vagyok! :)

2011. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hányszor mentél mire jó színed lett?
2011. ápr. 28. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
összvissz kétszer voltam, de másodjára nehogy te is 12perce menj :) elsőnek 6perc másodjára 12, de leégtem egy picit, és most már hogy helyrejött tök szép barna lettem :)
2011. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van több is a környéken, pl. Váci út 8., Ergoline


[link]

2011. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!