Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfüm vásárlás? Ez lesz az...

Parfüm vásárlás? Ez lesz az első . Sose vettem még. Meg lehet ugye szagolni mielőtt megvesszük? Persze gondolom h nem úgy mint a dezodoroknál. Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
van teszter, amit kis tesztcsíkokra rá lehet fújni. nekem most épp bruno banani woman van.
2011. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen vannak teszterek. A legjobb ha a Müllerbe mész szaglászni, mert ott nem kell kérni a pénztárostól, nem zaklat senki sem. A Dm is jó, de ott kisebb a választék.

Ha vásárolni mész, akkor a Rossmannban vegyél, mert ott a legolcsóbb általában. Jó akciókat lehet kifogni. Ne a teszter papírra fújd, hanem a csuklódra. A bőrödön kell megszagolnod, a papíron más lesz az illata.

2011. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sajnos csak most olvasom a második választ,és már voltama dm-ben

tegnap volt akció..szóval elcsúsztam:/

sokat megszagoltam,de nem igazán volt az igazi egyik se.

ami jobban megfogott az egy mexx volt.

2011. ápr. 28. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt szokták még mondani, hogy egy nap csak maximum négy illatot szagoljunk meg, mert belezavarodunk, és a végére már nem tudjuk pontosan felmérni, hogy jó illatú-e.
2011. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nálunk a DM-ben van kirakva kávézacc, amibe ha beleszagolsz, eltűnik az orrodból a különböző illatú parfümök keveréke, és újra tudsz reálisan szagolni.
2011. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azokra a teszt csíkokra próbáltam ki,viszont néha ment a kezemre is véletlen,mire haza értem nagyon jó illata volt,több parfüm összekeveredett a kezemen:D,legszívesebben olyat vettem volna:D kár h hasonló se volt:D
2011. ápr. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!