Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ezt kitöltöm, és teszek...

Ha ezt kitöltöm, és teszek fel képet is, és ha tetszem nekik tényleg lehetek modell? Vagy ez hogy megy?

Figyelt kérdés

[link]


az nem számít, hogy külföld


2011. ápr. 28. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de jól válogasd meg a képeket. Polarod jellegű képek kellenek, ahol szemből majd profilból és látszik az arcod, aztán távolról az egész alakod. Nem pedig felülről fotózott divatp*csa képek vagy tükrösek... Akkor már alapból ki lőtted magad, mert nem vesznek komolyan. Szerintem próbáld meg, de 100ból 1-2 lányt ha kiválasztanak... Engem még 1 éve az utcán állítottak meg, és azóta jártam már Milánóban és Brüsszelben is :)
2011. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Polaroid*
2011. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jézus komolyan!!! írj privit kérlek!!! nagyon érdekelne a sztorid!!!
2011. ápr. 28. 21:06
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy meg persze, ilyen tükrös képeket nem küldenék nekik, megkérnék valakit, hogy fényképezzen le normálisan..de még nem tölteném ki, egyrészt mert túl fiatal vagyok, meg megvárnám míg olyan 17-18 éves koromra kicsit megformálódik, megváltopzik az arcom. meg majd megyek külföldre egyetemre, ill. dolgozni, akkor lehet hogy próbálkoznék..de nagyon jól hangzik!:)
2011. ápr. 28. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy ez mind tőled függ.

az IMG az egyik legnagyobb model ügynökség az egész világon.

ha szép,különleges vagy, minimum 176cm, elég vékony, akkor minden esélyed megvan.

jól kell beszélned angolul minimum, ha már külföldre jelentkezel, viszont én nem várnék 18ig. ha benned van a model szakma, akkor jobb minél előbb kezdeni.

egyébként azt tudni kell, hogy nem mi választjuk a modelkedést, hanem a modelkedés és a kamera választ minket!:)

2011. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!