Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van, hogy egyeseknek...

Miért van, hogy egyeseknek jóláll, ha ducik?

Figyelt kérdés

Pl. Gesztesi Károly


Ez miért van ? Ők lehetnek dundik, mert úgyis jól néznek ki ! Miért van ez ?


2011. ápr. 29. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Gesztesinek sem áll jól. A jóban-rosszbanban már annyira kövér, szerinte baromira el van hízva.


Ellenben Liptai Claudiának jól állt a felesleg, bár ahogy fogy egyre jobban néz ki.

2011. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll a soványság, van aki ducin néz ki jobban. Arctípus, testfelépítés, stb.
2011. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
A háj akkor is undorító. Az sok zsír. Fut az ember és lötyög mindene. A fiúk nem látják a saját kukijukat. Az a lelógó pocak, az a vastag comb.o.O Sehogy sem lehet szép és rohadt egészségtelen is! Tisztelet a kivételnek, mert vannak extrém esetek, mikor betegségből adódóan van sok felesleg, de az is 100ból 1.
2011. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,jó kérdés :/
2011. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a duciság áll jól nekik, hanem intenzív kisugárzásuk van.
2011. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én rajtam is van felesleg. és igy is megnéznek a fiuk. naponta megszolnak többen. pedig kicsit dundi vok 162/ 63

16 évesen. én se értem önbizalmam nuku és szerintem sokkal szebb látyványx egy vékony hosszu láb lapos hassal.

2011. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor ducibb voltam, k*rva jó pasik találtak meg, aztán mikor lefogytam 14 kg-ot, csak ilyen kis nyikhaj lelki szemetesládákkal akadtam össze.

Jobban tetszettem magamnak akkor, de az életem nagyon nem volt rendben.

Akkor mondta vki, lehet, az a pár + kg tett különlegessé:-D

(Nem tudom, fogalmam sincs egyébként...)

2011. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 170cm vagyok és 70kg. De rajtam nem háj meg zsír van hanem izom. Igaz hogy van egy kis zsír is, de mikor a barátoknak/osztálytársaknak mondtam hogy fogyózok akkor mindenki mondta hogy haggyam abba mert nem fogok jól kinézni. És így is csak úgy tapadnak rám a pasik :/ ;)
2011. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!