Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Plastic Tinkerbel...

Mit gondolsz Plastic Tinkerbellről? Youtube-ról ismert. (egyeseknek napiszar)

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem volt mostanában már ilyen kérdés?
2010. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés...-.-"
2010. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyszer még itt is megkérdezte, hogy hogy néz ki:) Van egy olyan érzésem, hogy te vagy az. Egyébként semmi különöset nem gondolok róla, sokkal hasznosabb dolgokkal is tölthetné az idejét, pl. segíteni embereknek/ állatoknak, dehát mit csináljunk, nem mindenki egy Teréz anya. Nem árt senkinek, hát csinálja. Azt azért a figyelmébe ajánlanám, hogyha szereti az állatokat, törekedjen az olyan termékek megvételére, amelyek gyártói nem tesztelnek állatokon (pl. Nivea, Avon, Oriflame, Lush..)
2010. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
komoly? megvan még az a kérdés? hogy megkérdezte hogy néz ki
2010. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos megvan, de nincs erőm végignézni az össze hogy nézek ki jellegű kérdést, mert azt hiszem, vagy 3 napba telne:D
2010. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Semmi bajom magammal.Bár néha hisztis vagyok,de ki nem az a nehezebb napjain.Igen tettem fel még anno egy olyan kérdést,hogy melyik hajszín áll nekem jobban ez ami most van,vagy a régi szőke.De azt,hogy hogy nézik ki...nem vagyok önbizalom hiányos.Nem vagyok arra kíváncsi ki mit gondol a külsőmről.Viszont arra nagyon,hogy a külsőm alapján,miért gondolnak mindenféle rosszakat rólam.
2010. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Hollandiában él, nincs ékezet a gépén. Kicsit beégtél :)
2010. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már bocs, de Hollandiában is be lehet állítani a magyar ékezetet... pl. ezen a videóján is van: http://www.youtube.com/watch?v=hHeBihp0kPo Most ezzel nem bizonygatni akarom, hogy biztos ő az, hisz ki tudja, de butaságot írtál:)
2010. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aranyos kis nő, csak nem kötnek le a leárazások.
2010. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!