Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszító ha...

Szerintetek visszataszító ha egy nőnek nagy keze van?

Figyelt kérdés
Kb.akkor mint egy férfinak a keze,de vékony és az újjai is vékonyak.
2011. ápr. 30. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is igen nagy kezem van, nagyobb, mint a legtöbb férfinak, de az emberek szerint szép.

Az arányokon múlik minden. Nekem is vékony és nagyon hosszú ujjaim vannak, a testem is magas és vékony. Én felettébb elégedett vagyok magammal. ;)

2011. ápr. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha egy pasinak tetszik egy csaj, nem az ilyen apróság lesz a döntő tényező, jobb esetben észre sem veszi a srác. Ha valami idegen néz téged, lehet hogy feltűnik neki, és max néz egyet, h fura. De ez meg téged ne érdekeljen. Felesleges ilyeneken tűráztatnod az agyad.
2011. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani,hogy senki sem tökéletes. Mindenkinek vannak apró-cseprő hibái,itt ezesetben a nagy kéz.. De erről senki sem tehet,én egyáltalán nem ítélném el az ilyet,igaz én lány vagyok,de mégsem tartom visszataszítónak.
2011. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) Csak azaz érdekes XD h pici vagyok (150) azt ien jeti kezeim vannak xD
2011. ápr. 30. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

":) Csak azaz érdekes XD h pici vagyok (150) azt ien jeti kezeim vannak xD"


Ha meg akarsz nyugodni, csak mérd össze az én kezemmel, és a tiéd majd mindjárt picinek fog tűnni! :)

180 centis lány vagyok.

2011. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha te mondod:D
2011. ápr. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!