Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszito az...

Szerintetek visszataszito az ha egy lany sok sminket hord (alapozo, puder) de csak azert teszi, mert problemas a bore?

Figyelt kérdés

Konkretan rolam lenne szo. Szoval amolyan acne szeru borproblemam van. Mar nagyon sok penzt beleoltem,hogy szep legyen az arcom de semmi nem tortent. ,,Elonye`` ha hasznalatok ilyen szot,hogy nem olyan,mint a pattanas szoval nem turemkedik ki es ha szepen kisminkelem magam akkor meg sem mondjak,hogy van valami bajom. De smink nelkul latszik. (nagyon)

Felek az emberekhez kozel menni ha beszelunk,mert a feny nagyon megvillagitja az arcomat es akkor latszik,hogy sok smink van rajtam. Amugy igenyesen sminkelem magam. Alapozot es pudert leszamitva csak szempillaspirallt hasznalok.


2011. jún. 6. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.Az egyik osztálytársamnak tele van az arca ilyen nagy pattanásokkal meg piros foltokkal és egy kiló púdert nyom rá.Szerintem undorító,ráadásul jót se tesz neki meg ha közelebb megyek hozzá látszik,hogy porzik az egész :/ elég h a ráfújnék .. brr

De amúgy ha te nem teszel egy kilónyi púdert meg egyebeket akkor okés.

2011. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudom próbáltad-e már, de a szalicilsav nagyon jó pattikra...olyan jó lesz tőle a bőr:)

kicsit szárít, de az ellen krémmel tudsz tenni:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem szeretem magamon a sok sminket. Nincs szép bőröm, de emiatt nem fogom levakolni magam. A kritikus részekre kenek egy lehelletnyi púdert és ennyi.

Akkor már inkább nem szenvedek vele, fényben úgyis meglátszik, és akkor is ugyanúgy tudják, hogy a bőrhibák miatt.

Múltkor összefutottam az egyik sminkblogos csajjal... hát majdnem elröhögtem magam, mert 5 méterről virított róla a vakolat, pedig azért a posztjai alapján elég jól sminkel, de attól még messze nem természetes.

Na meg egyik évfolyamtársam gyönyörű egyenletesre sminkeli magát, csak ott bukó a dolog, hogy olyan kellemesen hullaszerű és maszkos mindig, leglaább egy kis pirosítót is feltehetne, bár így is olyan, mintha vakolva lenne. :S

2011. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kőpúder nagyon jó a pattanásokra.Nem kell belőle vastagon föltenni,mert a vékony réteg is leszárítja a problémás bőrfelületet.Ne csak kívülről próbáld kezelgetni.Ehetnél egy pici darab élesztőt hetente 4szer.Csak próbáld meg,hátha segít.Hétvégente fokhagymát(vértisztító).
2011. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha igényesen van felkenve az alapozó meg a púder a világon semmi bajom sincs vele,de az a halálom,hogyha egy pattanásos lányon van egy kiló alapozó,de még akkor is látszanak a pattánásai,sőt jobban(!),remélem tudjátok mire gondoltam.Ha te magabiztosabbnak érzed magad,attól,hogy van rajtad egy kis alapozó,akkor nyugodtan használd:)

Nem tudom használtále már az aknéid eltüntetésére antibiotikumot,nekem amikor csúnyán el lett fertőzve a bőrőm,akkor antibiotikumot kaptam rá,Aknefugot [link] és nekem elég hamar rendbe rakta a bőrömet:)Ha esetleg kipróbálnád előtte el kell menned orvoshoz,hogy felírja mert(sajnos) vény köteles.

14L

2011. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól smikeled magad akkor nagyon szép tud lenni. Viszont az egyik csaj az osztályunkban szintén ezért kezdte el magát smikelni, de ő nagyon rosszul sminkelt... az alapouó nagyon látszott, aztán meg az arcán lévő babaszőrökön fennakadt a porpúder és azt nagyon lehetett látni.... és a problémás helyeken nem hogy elfedte volna hanem mondjuk ahol a bőr elkezdett hámlani, ott a púder felgyülemlett és mégjobban lászott.... valami borzalom... de ha rendesen sminkelsz akkor nem gáz...
2011. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!