Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak szép arca van,...

Ha egy lánynak szép arca van, de vastagabb a szemöldöke, az nagyon eltudja rontani a lány szépségét? (kép)

Figyelt kérdés

Pl ilyenekre gondolok:


[link]

[link]

[link]


Ez nagyon gáz?


2011. máj. 1. 11:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nem gáz

szerintem a tökéletes az ami az elsőnek van, csak az ilyen kószákat ki kéne szedni, de nem vékonyítani! szerintem

16L

2011. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A természetes szemöldök a divat! [link]

Na ennek a csajnak van undorító szemöldöke!!

2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a lányok úgy tökéletesek, ahogy vannak. A szemöldökszedést a középen összenőtt szemöldökre találták ki, nem a pamela-anderson-fazonra. A természetes szépség mindig vonzóbb, mint a mű.
2011. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
akkor én leszek az első olyan akinek nem tetszik. szerinte túl vastag. viszont az se jó ha túl vékonyan van kiszedve vagy oda van rajzolva.
2011. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem a vastagsággal van baj, de egy kicsit én ezeken még finomítanék, nincs formája. Nem csíkra kell szedni, de ez tényleg kusza és azért nem az igazi. Persze egy modell megteheti (illetve ha épp ezt találják ki a divatházak, megtehetik velük, stb), de a való életben ettől csak inkább az jut eszembe, hogy azt a két percet nem szánja rá, amíg kiszedhet 5 szálat, amitől jobb az összkép.

Amúgy van akinek még ennyi se áll jól, van akinek igen, ez nagyon egyéni adottségoktól függ. Persze egy ilyen szemöldök nem ronthat annyit a helyzeten, mint egy brezsnyev-szemöldök vagy a nagyon kiszedett. XD

2011. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül rontja el az arc szépségét,ez személytől függ.Nekem is vastagabb szemöldököm van,de én ápolom.Ha van formája és látszik hogy ápolod akkor jó.

18/L

2011. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik és abszolút nem gáz, amúgy nekem is hasonló.

20/L

2011. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
te jó ég ezek a csajok gyönyörűek ^^ szerintem ezek nem számítanak vastagnak :)
2011. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
dehogy. szerintem így sokkal szebbek, mit nem adnák egy sűrűbb szemöldökért, nekem nagyon ritka. és még mindig jobb, mint a tetovált.
2011. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ha vékony akkor kú--rvás? nekem ennél vékonyabb ..úgy látszik akkor krás pedig szerintem ha ennél vékonyabb de megvan a természetes alakja az is jó ..vagy nem?

de amúgy kinek hogy sikerül

a szemöldökük szerintem nem gáz

2011. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!