Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a tipikus amerikai stilus?

Milyen a tipikus amerikai stilus?

Figyelt kérdés
Avagy honnan lehet ranezesre felismerni egy amerikai embert? (oltozkodes, gesztusok, egyeb kulso jellemzok erdekelnenek)
2011. máj. 4. 04:18
 1/7 anonim ***** válasza:
XXXXXL-es cuccokban jár és hamburgert tart a kezében.
2011. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és persze nagggyon kövér!
2011. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kövér, lányoknál szembelógó vasalt haj, egyéni öltözködés, hamburger, kóla.
2011. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az amerikaiaknál nincs egyendivat mint nálunk, pont azért mert ott senki nem bambulja hogy miben van a másik, ezért nem az van hogy minden második kamaszlány leggingsben meg tunikában rohangál minden első meg csőfarmerben kockás inggel tornacipővel. Magyarán az amerikaiknak mindenkinek egyéni személyes szílusuk van, nem tömegemberek. De ez egyébként igaz a legtöbb külföldi emberre is. Én éltem Amerikában és mindenki úgy öltözött ami tetszett neki, senki nem volt tucatember és senki nem foglalkozott azzal hogy a metrón bambulták a többi ruhatárát.
2011. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát... amikor nézem am MTV-n a Ha igazán ismernél c. sorozatot (ami ugyebár "valós" embereket ábrázol), akkor nem jut eszembe, hogy mennyire egyediek, hanem az, hogy olyanok, mint egy csapat topis favágó. Szerintem elég gázosak, a "menő csajok" pont olyanok, mint itt az ágrólszakadtak. Legalábbis abban a műsorban:D
2011. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert az USA-ban elek evek ota es oda szoktak hozzam jonni, hogy hova valosi vagyok, mert mondjak, hogy mennyire mas az oltozkodesi stilusom. Szoval gondoltam, jo lenne vegre beilleszkedni, mert zavaro ez pl. egy boltban. Gondolom, hogy sportosabban kellene oltozkodnom, de mackonadragban en nem erzem jol magam. Mostanaban vettem egy Converse cipot, meg nem tudom, hogy mit csinaljak. Szerintem eltero az itteni stilus, mert jo paran mondtak, hogy a fiamon is europai ruhak vannak (a nagyszulei kuldtek Magyarorszagrol) es eszreveszik siman.
2011. máj. 4. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
hát igen..én is azt vettem észre, hogy az amerikaiak olyan topisak...log rajtuk minden...én nem öltöznék csak azért igy hogy beilleszkedjek...bááááár teszem hozzá, hogy szeretem a laza cuccokat...picit topisabbakat...de nem ennyire...:)
2011. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!