Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy működik az intim gyanta...

Hogy működik az intim gyanta pontosan?

Figyelt kérdés
Ma voltam a kozmetikusnál és intim gyantát csináltattam. Teljeset akartam, meg is kérdezte hogy teljes legyen én meg mondtam hogy igen. De nem szedte le teljesen mindenhonnan. Mivel még sosem voltam (féltem hogy fájni fog meg szégyenlős is vagyok, de már elegem lett a borotvából) nem tudom hogy kell "kinéznie a végkifejletnek". A teljes gyantánál minden szőrszálat leszednek? Sehol nem marad? Még a hüvely bemeneténél lévőket is leszedik? Valamint a popsinál is teljesen, végig leszedik?
2011. máj. 6. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
elvileg teljesen csupasznak kellene lenned mindenhol. mondjuk nekem is csak másodjára szedte le teljesen...kb 1 csík maradt ki, mert már vérzett is kicsit a szőrtüsző ahogy kitépte, de másodjára mindenhol tök csupasz lettem ( hüvely bemenetnél és popsinál is) és sokkal másabb szőr nőtt vissza.
2011. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azta.. nagyon fájt?
2011. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!