Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIt kezdjek a bajuszommal? A...

MIt kezdjek a bajuszommal? A szőrtelenítő krém már nem szedi le rendesen. Epilátor? Borotva? (gyanta kizárva! )

Figyelt kérdés

Most az epilátor felé hajlok, de nem tudom.. annak nőnie kell 1-2 centit, hogy le tudja szedni? A krémmel most már (lassan 3-4 hónapja) hiába szedem, egy ksi borosta mindig marad.

2. A fiúkat egy kis 'borosta' nem zavarja csók közben?? :$


2011. okt. 18. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de jó hülye vagy, hogy krémmel szedted..ugyanaz, mint a borotva, tőből elvágja a szőrszálat mikor leszeded a krémet a spatulával. Ennyi erővel borotválhatnád is.

A gyantától ne irtózz, mert az a leghatékonyabb, és attól nem erősödik meg. És szerintem a fiúkat zavarja a borosta... Én is gyantázom, és az államat is. Néhány alkalom után már meg sem érzed.

2011. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik meg: ha 1-2 centisre tudod növeszteni a bajszod, akár egy endokrinológust is felkereshetsz.
2011. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek az milyen ötlet, ha most hagynám kicsit megnőni, aztán szemöldökcsipesszel megpróbálnám kiszedni?? nagyon fájna?? :|
2011. okt. 18. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is gyantázom, bár nekem nem túl feltűnő, de azért engem zavar. Sokkal egyszerűbb, mint csipesszel szedegetni szálanként, az is baromira fáj a száj fölött, akkor már inkább a gyanta, azzal egy mozdulattal jóval nagyobb terület megvan, mint csipesszel :) A borotvát meg a krémet nem ajánlanám, megerősödik tőle a szőr... És igen, a fiúkat biztos zavarja a "borosta" csók közben, meg hát látványra sem valami guszta... De tényleg olyan erős a "borostád", hogy az szúrna egy fiút?? :O Mert akkor valami nagyon nincs rendben benned...
2011. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dehogyiis xDD nem annyira erős:DD csak ha mondjuk a kezemmel a szőr irányába ellentétesen húzom azért érződik
2011. okt. 18. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne borotva és krém ! Jó ideig én is így használtam, mikor még hülye tini voltam.

Vegyél arcra való hideg gyanta csíkot. Ez leszedi a nagy részét, a maradékot szemöldökcsipesszel szedegesd ki.

2011. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
gyanta miért van kizárva? pedig az a legjobb megoldás...egyáltalán nem vészes...a hónaljgyantázásnál nem rosszabb...
2012. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!