Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavarna ez téged, ugyanúgy...

Zavarna ez téged, ugyanúgy néznél rá utána is, vagy kifejezetten bejönne?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy beszélek egy fiúval egy hete kb. Facebookon talált rám, vannak közös ismerőseink. Most szombaton találkozunk. Képen nagyon tetszek neki, de nem tudom élőben is így lesz e.. Ugyanis tényleg szép arcom van, meg úgy nincs semmimmel se bajom, csak az alakommal. Egy 5-6 kiló, vagy még több felesleg miatt.. Most kezdtem a 90 naposat, de még tényleg az elején vagyok, szal nem látszik semmi. Attól félek, hogy nem fogok neki tetszeni, vagy megbánja az egészet velem kapcsolatban. Tudom, tudom, ha ilyen a srác, akkor nem éri meg hogy szóba álljak vele, de akkoris.. Szerintetek?
2011. máj. 6. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezen múlna
2011. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol van az a plusz kiló? Nem bántásból, ne értsd félre, de ha mondjuk mind a fenekeden van akkor lehet észrevehető, De ha el van osztva rajtad akkor meg nem érdekes. Én nem aggódnék. Nincs rajta a fc-n egész alakos kép? Mert ott látja hogy nézel ki. Ha tetszel neki élőbben még jobban fogsz!!! Nyugi!! =) de majd meséld el mi volt!!! Szurkolok!!!


21/L

2011. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne állj hozzá ilyen negatívan. Hozd a legjobb formádat, meglesz az eredménye ;)


De ha megengedsz egy tanácsot, akkor a 90 napost elfelejted egy életre. Kártékony, jojó-effektusos, mégis mi lesz veled a 91. napon?


Inkább térj át az egészséges életmódra, mozogj, sokkal szebben fogsz fogyni, és nem fog visszamászni rád a duplája.

2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: nagyjából egyenletesen oszlik el, tehát egy pici van a hasamon, a fenekemen, meg a combomon. van fb-n egészalakos kép, de nem hiszem hogy látta volna mer kb 3 van, és mind eldugva a sok albumba..:D és köszii :)


3. válaszolónak: ezaz, hogy próbálok pozitívan hozzáállni, de ez mégiscsak felvetett bennem egy kérdést :)

amúgy már kb fogytam 10 kilót, mert átváltottam másmilyen életmódra, rengeteg zöldséget meg gyümölcsöt eszek, és csak ásványvizet iszom, és amikor tudok, mozgok is(futok, jógázom, felüléseket és combformáló gyakorlatokat végzek). azért akarom kipróbálni a 90 naposat, mert leállt a fogyás. szóval ha vége lenne is, nem hiszem, hogy visszajönne, de nagyon köszönöm a választ :)

2011. máj. 6. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!