Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem szokott...

Lányok, titeket nem szokott elfogni az az érzés, amikor nézitek egy másik lány képeit, hogy "úristen, milyen szép, milyen jók a ruhái"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 19:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha van bennem ilyen érzés...:)
2011. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Mindíg ez van.. :||
2011. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
dehogyisnem :)
2011. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem, mert rájöttem., hogy ami a képeken van, az nem valóság... én ismerek olyat, aki bemegy egy üzletbe "felpróbálni" a ruhákat és lefényképezik és felteszik a netre és jön a komment h hűű de jó ruháid vannak, közben putriban élnek...

De ha élőben látok az utcán, az más. :)

2011. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Dehogynem...

Sőt mondok jobbat...a képei szépek,mert arra van esze hogy photo shopozzon,de másra nincs....

Én úgy vagyok vele hogy szebb,csinosabb de lehet hogy semmire nem megy vele,mert én is szép vagyok meg csinos lehet nem annyira de azon hamarabb lehet vátoztani egy sminkkel meg egy jó rucival,mint neki egy óra alatt az agyán....Szóval lehet valaki szép és okos,meg szép és buta...

Én a kettő között vagyok,aminek roppantul örülök,bár én a fejem mindig nagynak látom,de megbékélek vele,megt az enyhe szájfény optikailag hosszítja az arcom...

(sminkes vagyok ilyenekkel nincs gondom,szebb munkát tudok mint a photoshop :D :D ....)

2011. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Ez van minden nap .. :/
2011. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Engem speciel még soha. Egyébként sem aggódok ilyesmi miatt, mert tudom, hogy az efféle képek igencsak túlnyomó része retusált, tehát a valóságban úgysem úgy néz ki az illető, mint a fotókon. Élő példa erre egyik osztálytársam; facebookos képeken elég szép, de élőben bűn rusnya.
2011. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

lehet h photoshoppal csak a ptikat szedik le, nekem olyan van amitől a kép színesből feketefehér lesz, vagy szépia, tehát barnított, meg beszúrok a hajamba egy virágot, de nem változtatok se az arcomon, se az alakomon, képeken meg pati úgysem látszik, illetve amúgysincs, tehát én valóságban is úgy nzek ki, és nem karikatúrát csinálok

és sok dögös nő van

2011. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kis koromban így volt, de kinőttem :P

Most totál boldog vagyok:))))))


25/N

2011. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ahha, gyakran, utcán is, de amióta épül a saját kinézetem nem vagyok olyan féltékeny, mint régebben..
2011. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!