Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lánynak mekkorának...

Egy 13 éves lánynak mekkorának kell lennie a mellének?

Figyelt kérdés
lehet éveként is írni. esetleg tenyér vagy cm legyen a mértékegység.de írjátok le hogy honnan mérve...
2011. máj. 7. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kell. Attól függ, hogy mikor jött meg neki, milyen testalkatú, milyen géneket örökölt.
2011. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az génektől, hormonoktól meg még egy csomó mindentől függ. Van olyan osztálytársam aki 9.ben még lapos volt majd 1 év alatt nőtt meg a melle. Van aki hízott és attól nőtt. Nekem 14 éves korom óta(most 17 vagyok) 75/A-s a mellem .. anyukám ugyanilyen volt neki még 20 éves korában nőtt egy kicsit. Esetleg anyudtól kérdezd, hogy ő milyen volt ennyi idősen.

És amúgy nincs olyan, hogy kell. Ez tényleg mindenkinél máshogy van...

2011. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kicsi szokott még lenni a legtöbb lánynak, szinte semmi.
2011. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, de nekem amilyen volt 14 évesen utána talán még egy kicsit nőtt, de akkora most is. 24/L
2011. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy kell. pont ez az a kor amikor egyes lányok nőiesedni kezdenek, mások meg még semennyire sem. én pl 13 és fél éves voltam amikor kb egy hét alatt megnőtt a mellem. tehát teljesen változó.
2011. máj. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 julcsika55 válasza:
Hát igazából változó de egy átlag méret 75/b vagy 80/a
2012. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 13 évesen 90 c kell
2013. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!