Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Februárban csináltattam...

Februárban csináltattam portfóliót az egyik ügynökségnél, és azóta sem kaptam meg. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az ügynökség NEM KAMU, az ilyen válaszokkal kíméljetek meg.

Hívtam őket, azt mondták elküldik postán. Háromszor feladták, egyszer sem jött meg. Mit lehet ilyenkor tenni?


2011. máj. 9. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

ne postán adják oda, hanem személyesen..

amúgy nem szoktak porfóliót háromszor kipostázni.. melyik ügynökség? lehet hogy kamu

2011. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem kamu.. de nevet nem szeretnék írni.
2011. máj. 9. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
menj be hozzájuk és kérd el. háromszor elpostázták és nem kaptad meg? nekem ez gyanús.
2011. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami más ötlet? Vidéki vagyok, pénzem is alig jelenleg, plusz Pesten sem nagyon igazodok ki.
2011. máj. 9. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyanús, főleg ez a 3* már feladták.

Akkor kérd, hogy adják fel tértivel Te kifizeted (kb 500ft) és küldjék el az igazolást, hogy azzal feladták. Én is így szoktam küldözgetni dolgokat.

2011. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi..
2011. máj. 9. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor biztos nem veszik el a postán, hazudnak vagy rossz címet adtál meg. Ennyi.
2011. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!