Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy férfi átalakító showba jelentkezne?

Figyelt kérdés

Sose adtam magamra mindig lusta voltam az alapvető higiénián túl bármit is tenni magammal el is pocakosodtam ízlésem is kérdőjeles hajammal mindig bajba vagyok, és nem utolsó sorban önbizalomnak is hiányában vagyok.

Úgy érzem az egyetlen esély nőknél ha jelentkeznék egy ilyen átalakító showba, mi a véleményetek?

21/F


2011. máj. 11. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a tényező, hogy fityeg-e a lábadközt valami a kérdés szempontjkából kurv@ mindegy.


Egy ilyen átalakító show csak azt tudatja a világgal, hogy igen, tudom hogy lúzer vagyok. Az már kérdéses, hogy ettől az 1-2 nap esetleg pár héttől gyökeresen változik-e bármit is a hozzáálllásod a belső értékeiddel vagy a testeddel kapcsolatban.


Igazi változáshoz szerintem önerőből, reflektorok nélkül kéne hozzákezdeni, mert a hosszú távű dolgok általában tartósabbak.


Ha izmos akarsz lenni, ahhoz sportolni kell. Pont. Itt nincs mese, ez munka, vagy csinálod vagy nem, de a fő, hogy jól érezd magad a bőrödben, ne mások fikázásában vezesd le a frusztrációdat stb. És csak hogy tudd, a nők ízlése sem egyöntetű, a macis vagy karcsú vagy stb. alkatú srácoknak is van rajongótábora.


Egséz egyértelmű, hogy senkinek sem támadhatatlan az ízlése,van akinek a piros póló tetszik van akinek a kék. Nincs itt semmi misztikus. Csak vannak emberek akik élvezik, hogy nekik tetsző összeállításokat vesznek fel, nem csak azt ami épp tiszta.

Amennyiben nem vagy elégedett a saját választásaiddal, talán meg kéne fogalmazni, hogy mi az amit igazán hordani szeretnél. Ez tanulható. Pl nagyon tudom ajánlani a [link] nevű oldalt, ott pont ezzzel lehet szórakozni, kísérletezni, másoktól ihletet meríteni anélkül, hogy feleslegesen kidobnál tízezreket egy ruháért.

A hajaddal ugyanez a helyzet, nézz körül fodrászoldalakon divatbemutatókon, hírességeken, keress a magadéhoz hasonló arctípust, és egy jó ötletet.


21/L

2011. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz, én már láttam egy részt ahol férfit alakítottak át(magyart), és nem tartom gáznak.
2011. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!