Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arcon lévő anyajegyet hogy...

Arcon lévő anyajegyet hogy érdemes leszedetni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyobb az orromon és azt szeretném majd leszedetni. Mivel elég feltűnő helyen van ezért jó lenne ha nem maradna nyoma.Oda nagyon fáj az érzéstelenítő? Sima bőrgyógyász is megcsinálja?
2011. máj. 11. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az arc hegei gyönyörűen, nyom nélkül tudnak gyógyulni, ha hozzáértő orvos végzi a beavatkozást. Anyajegyet komoly helyen csak kimetszéssel távolítanak el, a lézeres eltávolításnak nyoma marad és szövettani vizsgálatra sem küldhető az anyajegy. Tudom, hogy nem olcsó, de én a www.melanomamobil.hu -t ajánlom, eszméletlenül profi társaság, a páromnak ők szedek mér le gyanús anyajegyet (én csak szűrésre járok hozzájuk, nem volt még gond), nagyon szép a műtét helye (mivel lábszár, nem gyógyul nyom nélkül).

Sztem ezt olvasd el: [link]

2011. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! En azert irok, hogy megnyugtassalak, ha haboznal: jobb levetetni. Elmentem evekkel ezelott egy maganborgyogyaszhoz, aki azt javasolta, hogy ne vetessem le az arcomrol az anyajegyet, mert heg marad utana, de ujra es ujra bennem volt, hogy idegesit, zavar, egyszer pedig ki is sebesedett, nagyon erzekennye valt. Eldontottem, hogy nem hagyom magam lebeszelni tobbe, igy nem reg csinaltak meg. Ki kellett vagni, varratot tettek bele es par nap (!) alatt teljesen begyogyult. Sokkal konnyebb lesminkelni, mint a kiallo szemolcsot, amit nem lehetett sehogy eltuntetni es ez a heg halvanyodni fog tovabb, de mar most sem tudnad megmondani, hogy ott valaha volt valami. Nagyon orulok, hogy megcsinaltattam. Nem fajt. Az a helyzet, hogy erdekes modon egyiket "leegettek", amit konnyu volt leszedni, a masikat meg ki kellett vagni es a kivagott nagyon gyorsan begyogyult, nem fajt, a masik meg sokkal erzekenyebb volt es nehezebben is gyogyult. Azt mondta a borgyogyasz, hogyha esetleg nem gyogyulna be olyan szepen, mint gondoltam, utolag lezerrel lehet rajta kozmetikazni (de mint mondtam, szerintem erre nagyon keves esetben lehet szukseg, mert szepen gyogyul). Szerintem fontos, hogy jo orvost valassz. Esetleg a neten nezelodj, hogy kinek milyen hire van, milyen velemenyeket irnak az orvosrol a paciensek, mert arcon nem mindegy, hogy ki vegzi rajtad ezt! Az orvos fogja majd meghatarozni, hogy milyen modon tudjak eltavolitani, mert tobbfele szemolcs van. Van, amelyiknel a lezeres kezeles nem is eleg.
2011. máj. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem azért gondolt át leszedeted-e, mert nem biztos, hogy jó...nem akarok persze butaságot írni, csak gondold meg, tudod vigyázni kell vele...:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen le fogom szedetni, mert nagyon utálom, meg olyan hülye helyen van...
2011. máj. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!