Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rövid-hajúak valami ötlet?

Rövid-hajúak valami ötlet?

Figyelt kérdés

Rövid a hajam, a fülem aljáig ér, és körben is végig ilyen hosszú. Nagyon makacs hajam van, nem marad úgy, ha beszárítom, hab, zselé, wax, semmi nem tartja meg. Lelapul, és nagyon egyenes szálú is. A régi fodrászom úgy mondta, kezelhetetlen:)

Szóval, nem tudom, hogy miként újítsak rajta. Eddig középen válaszottam el, jobbra és balra fésülve, fül mögé tűrve.

Ha nem középen választottam, akkor elég furán nézett ki, mert ahol több hajam volt, ott "magasabb" volt a fejem. Esetleg valami képet tudsz mutatni, hogy miként lehetne egy ilyen hajat felturbózni, és kicsit másként hordani?

Frufru nem áll jól.

Hosszú hajamat is azért vágattam le, mert lófarkon kívül mást nem tudtam vele kezdeni. Kiengedve csak lógott, fejtetőn lelapult.


2011. máj. 12. 15:40
 1/2 A kérdező kommentje:

Valami hasonló, mint ez: [link]



De a fülem mögé van tűrve, és világosabb színű. Ha nem tűröm a fülem mögé, és picit lehajtom a fejem, azegész belezúdul a képembe és zavarja a kilátásomat:)

2011. máj. 12. 15:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg vágasd rövidebbre, ha egyenes szálú, akkor nem lesz vele gond, nem kéne vasalni, stb.

Amúgy ha oldalt akarod elválasztani, akkor eleinte ha otthon vagy csattal tűzd oda, megszokja kicsit, akkor nem fog olyan hülyén állni, az a baj, hogy nálad is beszokott egyetlen helyre.

Olyan meg nincs, hogy a frufru nem áll jól, csak meg kell találni, hogy milyen illik az arcodhoz. :D

Szerintem keress egy nagyon jó fodrászt, akit sokan ajánlanak. Majd ő kitalálja, mit lehetne kihozni belőle.

2011. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!