Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A képen én vagyok. Mi a...

A képen én vagyok. Mi a legelső dolog, benyomás, amit ha meglátsz, eszedbe jut rólam?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 12. 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólagos szerződést írtál alá, hogy nem használhatod a képeid? ÉS legalább munkád volt már? (vigyázni kell a kizárólagosokkal)
2011. máj. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
77%

Az hogy valóságban nem a megszerkesztett képedet látom, az.


Amúgy ha egy természetes fénynél készített képedet felraknád, akkor megtudnám mondani hogy szép vagy-e vagy sem. 17F

2011. máj. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:

Kedves Kételkedős,Parancsoljál:


[link]


Nem találom amelyiket szerettem volna,gondolom ez nem fog nektek tettszeni,mert itt a brutalitás és a természetellenesség volt a lényeg.(Japán munkához készült.)


Amugy igen,van munkám,csak nem magyarországon.


még keresem azt a képet..bár az is homályos a már említett okok miatt.

2011. máj. 13. 09:49
 34/73 A kérdező kommentje:

most már firtathatod hogy az vagyok-e vagy sem.

De nem azért tettem fel a kérdést, hogy ezzel kérkedjek,hanem mert tényleg önbizalomhiányom van ezek mellett.

2011. máj. 13. 09:50
 35/73 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszel, de nem vagy csúnya. Fura az orrod, és a szád, vagy csak furán tartod. A szemed szép. Bocsi, de ki sem néztem belőled, hogy modell lehetsz.
2011. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem aranyos,és szép vagy! :)
2011. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te különlegesen szép vagy, különösen a második képen. Pedig igen kritikus vagyok, de talán azért tetszel, mert nekem a tucatszépségek nem jönnek be, hanem azok, akikben van valami kis plusz. 20/L
2011. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a kételkedős vagyok, hogy a te szavaiddal éljek. Nem akarok már többet írni, mert nem olyan izgi ez a téma, csak furcsállom, hogy nem használhatod egyetlen képedet sem, tudod? Eléggé ismerős vagyok a szakmában és tudom, hogy hogy folynak benne a dolgok, olyan nincs, hogy egy hivatalos, munkákkal rendelkező modellnek egy normális modellképe sincs meg... Na mindegy, lezártnak tekintem a témát, sok sikert a továbbiakban.
2011. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy belefutottál egy kipufogócsőbe a szemeddel :/
2011. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
77%
Hú szerintem tök átlagos vagy,evvel az erővel én is mehetnék modellnek.Amúgy ha ennyire modell lennél akkor az első képet már fel sem raktad volna,mert valami borzalom.A második meg tök homályos kép,amit persze épp Japánnak kellet,ilyen képet fotós nem csinál amiből nem látszik semmi,vagy csak nagyon,nagyon kezdő,gondolom te csináltad,vagy a barátnőd.Véleményt kértél,nekem ez a véleményem.Ja és nem vagyok irigy ha valaki véletlenül evvel jönne,mert egyáltalán nincs mire :)
2011. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!