Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A képen én vagyok. Mi a...

A képen én vagyok. Mi a legelső dolog, benyomás, amit ha meglátsz, eszedbe jut rólam?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 12. 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jön be azt hiszem azért mert nem vagy ismerősöm így nem tudom megnézni a képet :S
2011. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:

..nekem se..

egyébként a 2. fotótn mért tertod úgy a szádat mintha most cuppantál volna le ˇvalamirőlˇ?!

2011. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:

Nekem valahonnan nagyon ismerős vagy.

Végigmentem a válaszokon, hátha közben beugrik, de nem.

Az orrod elég jellegzetes, és ahányszor újra megnézem a képed, egyre jobban, de nem tudom, hol láthattalak:-S

Amúgy jó, tudom, te nem kérted, de ha pontozni kéne, mondjuk 10-ből olyan 7,5, de ha látnálak rendesen, egészben, akkor ez lehet, hogy több is lenne:-)

2011. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


A sminket, a Ruhát, a Hajat,fodrász,sminkes kreálta, tehát nekem abba nincs beleszólásom.. amúgy sajnos ez hozzá tartozik ehhez a szakmához.

Amugy megmondom őszintén, én is inkább azoknak a képeknek a híve vagyok, ahol nincs rajtam arcpíron kívül semmi más..

de most ezt a munkát kaptam.

:)

Bár hozzáteszem natúr képek is készültek, de még nem lettek feltéve.

2011. máj. 25. 23:42
 55/73 anonim ***** válasza:

Tényleg van valami érdekes az arcodban, bár a két első kép alapján én se gondoltam volna, hogy modell vagy. Egyébként szerintem aranyos vagy és szép is, furcsának meg semmiképp nem mondanálak, szóval ne legyél önbizalomhiányos :)

A facebookos link viszont nekem se jön be...

2011. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
Ahogy hirtelen ránéztem a képre, Michael Jackson jutott eszembe :D De ez nem a te hibád, a kép hibája. A KÉP szörnyű, olyan viaszbábú fejed van rajta... de TE jól nézel ki szerintem. Nemtom ki csinálta ezt a photoshoppos képet , nem olvastam az előző válaszokat, de ne engedd neki többet! :D
2011. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:

szerintem szép vagy. :)

de a képek minősége tényleg pocsék. amúgy tudom, tudom miért, végigolvastam az összes választ és kommentet..

2011. máj. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:

Átlagosnak egyáltalán nem mondanám az arcod, de nekem különösebben nem is tetszik.

Mindenesetre csomó ilyen lányt látni a modell szakmában, akiknek "érdekes" az arca, átlagtól eltérő.


És ne hagyd magad elbizonytalanítani, mert egy nő akkor tud igazán szép lenni ha van önbizalma és ezáltal kisugárzása!

2011. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

:)

2011. máj. 26. 09:56
 60/73 A kérdező kommentje:

Azért,látom a facebookos nem működik, feltöltöm ide az egyik mostani képemet:


[link]


[link]


Na ezek "profi" képek, itt láttszik belőlem is valami.

:)

2011. máj. 26. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!