Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi időnként szőrtelenítite...

Mennyi időnként szőrtelenítitek ott? És hogyan?

Figyelt kérdés

Mármint milyen pózban vagy kozmetikussal?És mennyit kér érte egy kozmetikus?

14/L


2009. márc. 11. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ... bevallom őszintén én még 14 évesen nem nagyon szőrtelenítettem ott lent esetleg csak a nyári szezonban ha strandra készültem akkor a bikini vonalat rendbe szedtem mert azért ciki ha "kikandikál" egy két kósza szőrszál. :)

Ezt a póz dolgot nem igazán értem, hogy hogyan érted :D De az, hogy hol (kozmetikusnál vagy házilag) egyénenként változó. De kozmetikusnál sem igényel egy hatalmas összeget. Az szintén egyénenként változó, hogy milyen időközönként történik a szőrtelenítés.

2009. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hetente epilátorral. Változóan nő, van amikor előbb is le tudom szedni (2-3 mm felett lehet jól). Mindig otthon csinálom, a kozmetikus anno még a lábamat se tudta szépen leszedni, pedig szőke rajta a szőr. kb 1500,- lehet kozmetikusnál
2009. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hetente szoktam, mikor hogy van kedvem... csakis itthon csinálom magamnak. Gondolom a pózzal arra gondoltál hogy hogyan csináljuk? Hát én leguggolok a kádban, vagy ilyen térdelés-féle terpesz pózban, jobban nem tudom elmondani:D (Persze akinek nincs sarokkádja nem annyira tud terpeszkedni:) A lényeg hogy hozzáférj, és ne vágd meg semmidet. Először csak lassan, de biztosan.
2009. márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam hogy borotválni szoktam, az epilátor, gyanta nekem ott túl fájdalmas:)
2009. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat!
2009. márc. 12. 17:09
 6/7 anonim válasza:
Én epilálom kb. 2 hetente, de nagyon fájdalmas. Viszont tartós. Nincs cikibb, mint az egynaposnál régebbi szúrós szőrszálacskák...
2009. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én régebben kozmetikusnál gyantáztattam. Nagyon fájt, de legalább elég volt 1-1,5 havonta. De megelégeltem és elmentem lézeres szőrtelenítésre és most már egyáltalán nem kell. (Jupiii! :) Persze az ára elég húzós volt, de nekem megérte
2009. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!