Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing? Melyik méret...

Köldök piercing? Melyik méret lenne nekem jó?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tisztában azzal, hogy az alábbi adatok a szárméretezést jelölik? Nekem melyik kellene?


A terhesség alatt oldalra szétnyúlt a bőr, és ami a terhesség előtt volt piercingem konkrétan lötyög benne. Szinte a szárhosszának a fele is elég lenne, annyira pici távolság lett a két szúrt luk között.

Segítenétek?


szár méretek: 1,6*6 , 1,6*8 , 1,6*10 , 1,6*12


2011. máj. 13. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, gondolom a szárhosszúság: 6-8-10-12 és az állandó 1,6 a kővastagsága. De ha rákeresel a rövidebb piercingre akkor minipiercing stb.így szokták írni.
2011. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismered az Apacsot? Budapesten nagyon sok van belőle,de szerintem vidéken is akad,mintha láttam volna már. www.apacsezust.hu

Na ha ebbe az üzletbe bemész akkor itt mm-re vannak a szárhosszúságok, azthiszem 8mm-től kezdődően 14mm-ig. A 12mm az alap,amivel lövik, de szerintem ha itt veszel egy 8mm-eset az tökéletes lesz. 1200-1800 ft árban mozognak az egyszerü kövesek,ami már valami speciális,lóg rajta egy kulcs..stb lehet hogy 3000.De sokszór van 50%os akció..stb volt,hogy magamnak 600Ftért 3at vettem.:)

De ott látod,hogy kábé mekkora jó neked,ha megnézed őket,amelyiknél úgyérzed válaszd azt:)

2011. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok kihagytam a kérdésedre a választ:D

Első hozzászólót kijavitanám az 1,6 nem a köv vastagsága hanem a szárnak! Mert abból is vannak vastagabbak vékonyabbak de ez az átlag!

a második szám pedig a 6,8,10,12 az mm-ben a hosszuság igen.

2011. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :-)
2011. máj. 15. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!