Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki! Mi a véleményetek a...

Mindenki! Mi a véleményetek a mell alatti szoknyáról? (Kép)

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom a nevét... :) Olyasmi, mint ez, persze nem ilyen mintás, és maga a szabása sem ilyen (gondolom csak valami fújja alulról)



[link]


Köszi!


2011. máj. 15. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik. előnyös a homokóra alkatú lányoknak, illetve azoknak, akiknek vékony a derekuk, mert ez a fazon remekül kiemeli. :D

nekem is kifejezetten jól áll, csak kicsit furcsa viselet a sok csípő után. de kényelmes.csak ajánlani tudom :D

2011. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon aranyos.Hasonlóm van nekem is. Csak nem ez a buggyos hanem a ceruza vagy nem is tudom hogy mondják :D de nekem nagyon tetszik annyi hogy nekem sima fekete van. Az enyim is mellalatti :) És én imádom.
2011. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem jó
2011. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is annyira mell alatti...inkább magas derekú szoknya,vagy mi :)

Szerintem nem rossz,főleg ha azt nézem,hogy az A-vonalú fajta igencsak elrejti a kis hurkákat :D

2011. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó,de nem az én stílusom
2011. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. :D A fél ruhatáramat ilyen teszi ki. ;D
2011. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
minden szoknya mell alatti
2011. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

utolsónál a pont. Ez egy rendes derék. Ami ez alatt van, az csípőszabás. De van olyan, ami mell alatt kezdődik.

Hát ez még elmegy, nem a stílusom, de van akinek jól áll és illik hozzá.

Mell alatti szabásút pedig akárkin láttam, eddig nem állt jól nekik, pedig volt köztük magas, vékony, csinos, egészen gebe, teltkarcsú...

De felveszed, megnézed jól áll-e, illik-e a ruhatáradba és ha tetszik is, akkor hordjad. :D Sose más véleménye érdekeljen. ;)

2011. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádom a magasderekú szoknyákat*.* Rengeteg van, mert jól állnak az alakomhoz, míg a csípőszabású összenyom és kövérít. Egy magas derekú szoknya slankít és hosszabbnak mutatja a lábat.
2011. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik :/ 15/l
2011. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!