Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen melltartó lenne az...

Milyen melltartó lenne az ideális?

Figyelt kérdés
70/A-s melltartóm van, de szorít állandóan, pedig épp hogy nem nagy rám :S nem értem én ezeket a méreteket, a legkisebb melltaró, majdnem nagy is rám és kényelmetlen!:S
2009. márc. 12. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egy rendes fehérneműboltba, ahol lehet próbálni. Van ahol már 65Atól lehet kapni. Válass olyat, ami rugalmas, nekem van ami méretre jó, de mégis szorít, mert nem rugalmas. Lehet, hogy a kosarad A, de a körméretre meg kicsi a 70...szerintem menj el, és próbálj fel egy modellből többfélét. 65A és a 95F közt csak lesz rád valami jó.
2009. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress sportmelltartót vagy félig sportmelltartót (van kosara, de nem kemény fémből készült és lágy a bélése).

Én csak azt hordok és kényelmesek, ráadásul nem gyengülnek a mellizmok annyira attól, hoyga gravitáció húzza le őket, mintha rendes fémkosarat hordanék.

2009. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!