Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyhogy ilyen kedvesek az...

Hogyhogy ilyen kedvesek az Avon tanácsadónők?

Figyelt kérdés
Bele szeretnék kezdeni az Avonozásba, és keresgéltem itt az oldalon egy kicsit, hátha van valakinek személyes tapasztalata. Szóval van itt egy Zsuzsi nevű lány, és valamilyen colee vagy nem is tudom. Szóval értem, hogy ez piramis szerű és minél több embert beépítesz magad alá, te annál többet kapsz, de ők akkor is kielégítő és hosszú válaszokat írtak, amikor a kezdő az ország másik felén lakott :) Tehát nem tudom. Nekik sem hiszem, hogy kell a konkurencia... Miért ilyen kedvesek mégis? Én is szeretnék ilyen lenni, minél több embernek megmutatni majd, mit és hogyan kell, és a vásárlókkal is jó kapcsolatot kialakítani ;)
2011. máj. 18. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ :) Az utolsó soraidban. Ők is ezért kedvesek :)
2011. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 18. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ennek a piramisszerű vminek ugye az a lényege, hogy alattad minél többen legyenek. Tehát Zsuzsinak és a többieknek az a jó, ha kedvesek veled és alattuk vagy ebben a piramisban. Így én is kedves lennék veled:D Nem azt mondom, hogy feltétlenül rossz emberek, de azért ne gondold az sem, hogy ők csupa szív emberek. Ja és sztem akkor is lehetsz alattuk, ha az ország másik részében laksz.
2011. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!