Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekkora jutalékot kapnak az...

Mekkora jutalékot kapnak az Avon tanácsadónők?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy az alap az 15% és ezt már 5.000Ftos rendelésnél is megkapják.

De hogy van ez nagyobb tételnél?

Az avon honlapján nem találtam.

Ha valaki pontosan tudja,megköszönném,ha leírná az összeghatárokat és a hozzá tartozó %ot!


2009. dec. 13. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm AVONozik, 30% azt hiszem a maximum, de ezt már 50ezer Ft körüli összeg fölött kapja. Nem mindig jön össze...
2009. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ez attól függ mennyi a leadott rendelés összege.

24999 forintig termékenként 15%

25000-74999 forintig 25%, 75ezer felett pedig 35% termékenként.

Én is tanácsadónő vagyok szóval ez tuti így van:)

2010. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az alap egy sima mezei tanácsadónak 15 %. De ha ügyesen értékesít és legalább kampányonként 25,000 .-ft értékesítést végez (bruttó forgalom) akkor megkapja a 25% -ot.


ui.: sztem a legkényelmesebb koordinátornak lenni mert akkor alapból minden egyes kampányban 35 % a diszkont :)


budapesti, pest megyei vagy? Szeretnél tanácsadó, vagy koordinátor lenni?

2010. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

5000 Ft feletti rendelésnél ingyenes házhoz szállítás törzsvásárlói ill. tanácsadónői regisztráció esetén, valamint azonnali 15% kedvezmény.


Kedvezmények:

5 000 Ft felett 15%

15 000 Ft felett 20%

25 000 Ft felett 25%

50 000 Ft felett pedig 35% (ha előtte már 3szor rendeltél 25 000 Ft felett)


Regisztráció során AJÁNDÉK szuper stock spirál és még 6 kampányon keresztül kedvezményes kozmetikai csomag vásárlási lehetőség, és még AJÁNDÉK kézitáska és utazótáska, és egy értékes ajándékcsomag tőlem


Továbbá az AVON a T-mobillal kedvezményes mátrix csomagot is biztosít. (ingyenes beszélgetés csoporton belül)


A mellékletben küldöm a 6 kampányra szóló ösztönzőnek a szórólapját, valamint a t-mobilos mátrixcsomag feltételeit ill. díjait.


Ha a 2011/02 kampányban regisztrálsz és leadsz 10 000 forintárt rendelést még egy fantasztikus szett is a tiéd lehet mindössze 125 Ftért. (erről is küldöm a mellékletben a szórólapot)!!!


Ha szeretnél regisztrálni írj :)


Zsuzsi

avon.juniormanager@gmail.com

2011. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A rendelés minden hónapban teljesíteni kell?
2021. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!