Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hónalj szőrtelenítés (? )

Hónalj szőrtelenítés (? )

Figyelt kérdés
Első alkalom lenne, mit ajánlotok? :) (konkrét márkákat is mondhattok)
2011. máj. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2011. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Borotvát. Én úgy csinálom, hogy előtte lefertőtlenítem a bőröm (hosszas kísérletezés után rájöttem, hogy ez az egyetlen mód, ami működik, hogy ne gyulladjon be. De ez nem jelenti, hogy neked is így lesz, csak jó, ha tudod.) :)

Sztem válassz olyat, aminek van egy krémező csík a felső részén, és legyen 3 pengéje. Szoktak hozzá borotvahabot használni, vagy zuhanyzás közben is jó. :)

2011. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem epiláld, mer így akk el fognak gyengülni a szőrszálaid, és kb a 4. alkalom után már nem is fáj. (vagyis nekem így volt :)) a borotvától meg sztem csak erősödik meg sűrűbben is kell használni. de ez csak az én véleményem.

am epilálásnál: mindenképp fürdés v zuhanyzás után epilálj, mert akk kitágulnak a pórusok és nem fáj annyira, aztán meg húzd szét a bőrödet. mikor végeztél sztem hintőporozd be-ettől kevésbé pattogzik ki, és nem is fáj már utána . :)

15/L

2011. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az epilálást választod, ne felejtsd használat után fertőtleníteni a gépet.
2011. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!