Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet attól...

Szerintetek lehet attól bajom, hogyha egy pár napig alkoholos filccel húcom ki a szemhéjamat, amíg nem kapok szemceruzát az üzletekben?

Figyelt kérdés
Természetesen belül nem húzom ki, csak kívülről. Megjegyzem a filc, nem biztos, hogy alkoholos, mert egy egyszerű arctisztító kendőtől is lejön.
2011. máj. 18. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

igen. te meg vagy húzatva?? -.- innen egyenes út a bőrrák meg az egyéb hülye kérdések.

csak gratulálni tudok

2011. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem. Azért ez már nekem is bizarr, pedig én aztán mindenre nyitott vagy. Hol laksz, hogy nem kapsz szemcerkát? Anyukádtól vagy barátnőidtől nem tudsz kérni?
2011. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen, lehet bajod! Ha belemegy a szemedbe, az a leggázosabb, de ha csak a bőrödön van, meg most nappal bele is égeti rendesen a Nap.. Hát úristen, ilyet ne csinálj.
2011. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
De minek kell minden áron kihúzni? :S
2011. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Inkább használj zsírkrétát.
2011. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem se csináld...nagyon káros a bőrnek, főleg a szemhéjon ami tök vékony meg érzékeny... bár az állandó smink is káros, ezért szerintem nem is lenne gáz, ha legalább azon a pár napon pihenteted a szemeidet. Nem fogsz belehalni ha meglátnak smink nélkül...
2011. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Ennyi erővel kenj rá temperát, vagy körömlakkot...Most nem azért, de hogy lehet ennyi eszed? Szeretnél esetleg valami jó kis bőrbetegséget, vagy esetleg meg akarsz vakulni?

Tudod mit? húzd ki, jó vastagon, még a vízvonalad is...megérdemled. Remélem bajod is lesz tőle.

2011. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Hogy beszélhetsz így egy másik emberrel? Nem is ismered, össz-vissz 3 mondatát olvastad és azt reméled, hogy vmi baja lesz? Ne viselkedj így idegenekkel se...
2011. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Te nem vagy 100-as...xDxD
2011. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azta', de rohadt buta vagy...
2011. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!