Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik kellenek műköröm elkészíté...

Mik kellenek műköröm elkészítéséhez? Milyen UV-lámpát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Pontosan szeretnék kapni egy listát, hogy miket vegyek, mert magamnak szeretném megcsinálni a műkörmöt.

A legnagyobb gondomat az UV-lámpa jelenti,mert nem tudom, hogy belül hány uv csőnek kell lennie, és hogy MENNYI PÉNZT ÉRDEMES kiadni érte. ha tudtok jó helyeket Pesten, ahol beszerezhetném, azt is megírhatjátok.



köszi.


2011. máj. 19. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

manikűr eszközök az előkészítéshez, primer, bonder, builder gél, díszítés, ha akarsz rá valamit, lámpa, cleanser, top shine...


szerintem nem éri meg otthon próbálkozni, de Te tudod

2011. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

megint én...


lámpában rengeteg a választék, a csövek száma mindegy (nem nagyiparban akarod űzni)


nézz szét a neten

2011. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
József krt, crystal nails bolt, mindent összeraknak neked.
2011. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mi az a primer és mi az a bonder?
2011. máj. 20. 18:36
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha nekem csak uv-lámpa kell, meg építőzselé, meg franciához fehér és körömhosszabbítós zselé, plusz ugye reszelők, bőrápolós olaj, fényzselé, zsírtalanító folyadék és fertőtlenító folyadék kell, akkor az mennyibe kerülne? most nem akarok a díszítéses cuccokra annyira figyelni,majd azt megfestem rá körömlakkal.
2011. máj. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!