Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ruha volt a legnagyobb...

Milyen ruha volt a legnagyobb fogásod vaterán/teszveszen? Mennyiért vetted?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok. Mostanában teljesen rákattantam erre... tök jó dolgokat lehet kifogni jó áron!
2011. máj. 19. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Párszor már vettem ruhát egy forintért is, meg 100-250 forintért.

A legjobb fogásom azt hiszem egy gyerekruha csomag volt, 12 darab, 400 forintért, és házhoz is hozta az eladó. :D


Nem a legolcsóbb az igaz, de...

A legjobb vételem egy három részes ülőgarnitúra (sarok ülő két fotellel) kikiáltási áron, 25 ezerért. :DDD

2011. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát úgy látom kinek mi a jó fogás... Én ilyen olcsón még semmilyen ruhát nem vettem, talán ezer Ft volt a legolcsóbb, de olyan is volt... Inkább különleges, nehezen beszerezhető ruhákat keresek az aukciós oldalakon. Most pl. érte fáj a szívem, mert tényleg marha drága egy ilyen ruha ebay-en is, csak sajnos félek kicsi lenne :(. De ha méretben passzolna, ez lenne a legjobb fogásom eddig! :)


[link]

2011. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Utolsó :

Úh de szép *-*

2011. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom merre laktok utolsó kettő, de ilyen fazonú és ilyen pöttyös ruhát (nem mondom hogy pont ugyanez, de kísértetiesen hasonló) tudtok venni a kispesti skálában.
2011. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos vidéki vagyok, erre nem árulnak (még) ilyeneket. :(
2011. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én Salgótarjánban láttam hasonlót. :)
2011. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdésre válaszolva, egy forintért vettem egy fekete, kantáros, sztreccses miniruhát teszveszen még tavaly :)
2011. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80ftért egy iszonyat jó farmer mellény...1 ftért egy fekete kardigán...800ftért egy csizma...1500ftért egy téli kabát...ilyenek:):):)
2011. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


a linkelőnek: :) (bocsi csak elfelejtettem kimásolni az óra percet) szóval ez nem tetszene? Mert ha az picit kicsi, akkor ez sztem jó lenne. Nekem egyébként a piros a favorit ebben a stílusban! Köszönöm az eddigi válaszokat! Kaptok zöld kezet;)

2011. máj. 20. 12:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Úristen köszi!!! Ez is nagyon szép, már egy masni még jó lenne rá! :D valószínűleg licitálok rá!
2011. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!