Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a bálás ruha TESZVESZEN, VATERÁN való továbbértékesítéséről?

Figyelt kérdés

Aki csinált olyat, hoy pl. vett 10 kilónyi angol rucit egyben és otthon szétválogatta, egyesével lefotózta, feltöltötte aukciós oldalakra, majd postázta stb az mennyi energia befektetéssel mennyi hasznot realizált?


Megéri csinálni? Buktatók?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 15. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok, bár belegondolva szerintem sok munka és haszon nem sok van rajta.
2011. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én próbáltam és hamar elment a kedvem tőle. Mire sok ruhát lefotózol ,feltöltöd ,megírod a szöveget hát türelem kell hozzá az biztos, a másik viszont az,hogy rengeteg ruha van fent mindkét oldalon.
2011. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megéri és hamarabb lecsapnak az olyanra, ahol pl. 4-5 ruha van egy csomagban. Egyesével nem biztos,hogy nagy haszonra teszel szert.
2011. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyon piciknek való ruhákkal egyáltalán nem éri meg. Rengeteg munka van vele, és filléres dolgok. Emellett nagyon sok is van fent.


Tapasztalatom szerint akkor érdemes belefogni, ha tudsz ismerősön keresztül olyan bálát szerezni, amiben nagyobbaknak való nagyon jó állapotú,divatos ruchák vannak. Kb 3-4 éves kortól, olyan 7-8 éves korig, és ezekből 8-10 darabos, egymással kombinálható ruhákat tartalmazó csomagokat kell összeállítani. Ezekből is főleg a next márka a kelendő, azért a csillagos eget is kifizetik. A többivel nem éri meg foglakozni.

2011. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megfogadom, hogy soha többet nem veszek ruhát az ilyen kereskedőktől, mert eddig mindig ha csomagot vettem (6-8 db-osat pl.) abból a fele kuka-minőségű volt.
2011. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak!


Még,még,még!!!


3300 ft-ért venni 10 kg-nyi krém minőségű rucit (vegyes méret, különböző szezonúak) megéri venni? Mennyivel többért kel az el ha p. csinálok belőle 15 db-os ruhacsomagokat?

2011. jan. 15. 20:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha darabra adod többet kapsz érte,mint csomagban,de mint előttem már írták a csomagot meg jobban megveszik. Hát elég babra munka,de ha van türelmed egy próbát megér, és még ami hátrány,hogy tényleg rengeteg ruha van fent. Én a kisfiam ruháit 1 nagy zsákot nemtudtam eladni 5000ft-ért, végül eladtam egy járókát és aki megvette kérdezte nincs véletlenül ruhám ,na igy adtam el ,de neki már darabáron összesen 10000ft-ot árultam ki ,úgy,hogy kb negyed zsák ruhám még megmaradt!Remélem tudtam segíteni!
2011. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam egy darabig...gyes mellett ez volt az egyetlen lehetőség a keresetkiegészítésre. Sok-sok éjszakázásba belekerült - sőt ha belegondolok minden éjszakámnak a felét a feltöltögetéssel, válaszolgatással, majd csomagolással töltöttem...

De azért kerestem havonta 20-30-40 ezret vele. Ez -bár most biztos sokan legyintenek, hogy ennyi pénzért nem éri meg- számomra ez létfontosságú volt.

Ehhez egyébként havonta kb. 200 db-ot kell eladnod. A legjobb darabokat egyenként. A rosszabbakat csomagban, de azokba is kell tenni csalinak szupereket.


Valaki írta, hogy sokat csalódott. Én is sok olyat raktam bele, ami nem volt jó minőségű, de ilyenkor nem is hirdettem krémként meg első osztályúként...korrekt voltam és leírtam a hibákat, vagy hogy inkább csak játszósnak ajánlom...de sokan ezt félreértették/félreolvasták és szuper dolgokat vártak el fillérekért...


Ja még annyit, hogy két éve, amikor bevezették a listázási díjat abbahagytam.

2011. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi más jellegű ruhákkal csináljuk egy ideje, már webáruházat üzemeltetünk, de eleinte teszveszen, vaterán kezdtük. Én azt mondom ezzel megéri foglalkozni, mert jó keresetkiegészítés. De rengeteg munka!!!!!! A gyerekruhák viszonylag nagy súlyúak, ezért elég magas a darabára, azon nem igazán lehet szerintem keresni. Ahhoz meg túl sok a munka vele, hogy kevésért megérje csinálni. Munka mellett már nagyon nehéz. Amíg otthon van az ember, esetleg megy, de nekem mindig lelkiismeret furdalásom volt, hogy Mama foglalkozott a gyerekkel, amíg én csomagoltam. Van, hogy 3-4 rendelésünket egy egész délelőtt csomagolom, mert olyan sokrétű.....

Azt írod, krém minőségű 10 kg-os ruha 3300??? Gondolom kilónkénti árra gondoltál. Szóval a lényeg, ha ez beindul, egész emberes meló!

2011. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó: persze, kilója ennyi. akkor Te mit árulsz? Felnőtt ruhát?


köszönöm!

2011. jan. 17. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!