Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az, amikor valakinek...

Milyen az, amikor valakinek kapafogai vannak?

Figyelt kérdés
Ezt mondta rám egy fiú (még suliban), és most, hogy állandó fogszabályzót akarok feltenni (22 vagyok), mindenki, de mindenki azt mondja, hogy ne tetessek, mert szépek a fogaim. Szóval nem hiányosak, meg fehérek is, de nem tudom, milyen az a kapafog? Esetleg tudnátok ilyet linkelni, akár lehet híresség is, akinek ilyen fogai vannak. Köszi előre is!
2011. máj. 20. 17:27
 1/9 anonim válasza:
2011. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, most megnyugodtam! :)
2011. máj. 20. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
ne azt nézd mit mond, hanem hogy ki mondja. "egy fiú" sz@rd le! [link] amúgy meg az olyan amikor kiáll a fogad, szóval ott a kép :D
2011. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor kiáll a fogad.Ha téged zavar,akkor tetess fel fogszabályzót,de ne másra halgass.
2011. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Georgiának nincsenek kapafogai, szimplán nagy a rés az első két foga között, úgyhogy szvsz rossz példa. Én is úgy tudtam, hogy arra mondják, amelyik kiáll.
2011. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


szerintem ennek a lánynak tipikusan olyan lehet. bár nem mutatja, de a szájtartása arra hajaz.

2011. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát lehet hogy akiálló fogra gondoltak. Picit tényleg kiáll, de a fogsorom amugy szép (szemből), csak oldalról látszik, hogy nem épp szabályos.
2011. máj. 20. 20:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor hamarosan jön a fogszabályzó :). Csak gondoltam hátha megspórolom a pénzt.
2011. máj. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!