Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amikor kilakkozom a körmeimet,...

Amikor kilakkozom a körmeimet, sok lakknál van úgy, h mikörben szárad, folyamatosan levegőbuborékok jelennek meg benne. Mire teljesen megszárad, már tiszta buborékos az egész :/ Nem csak 1 márkára jellemző. Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szoktad közben fújkálni a körmöd? Mástól nem tudom, ne rázd habosra? :D
2011. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mielőtt kilakkozod tisztítsd le a körmeidet, és ne párszáz forintos lakkot vegyél. esetleg rakj alá is ilyen alapozó lakkot is. állítólag ezektől nem lesz buborékos, de én még nem próbáltam ezeket.
2011. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
alaplakkot használok alá... nem is úgy fújom h tornádó keletkezik xD csak messziről kicsit fújkálom, éppen h éri... és nem is párszáz forintos lakkok :/ lehet az a baj, h több réteg van rajta (3-5) ?
2011. máj. 23. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a baj, a sok réteg. Csak akkor kend fel a következő réteget, ha az előző már teljesen megszáradt. Szerintem a 3 réteg bármelyik lakkból elég, felesleges az 5.
2011. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hú hát én nem szoktam 5 réteget felvinni...max 2-3-at kéne szerintem.Minek raksz rá annyit?
2011. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. ha túl vastagon viszed fel a lakkot

2. nem hagyod megszáradni a rétegek között

3. túl sok a réteg


ezek okozhatják a hólyagosodást.

2011. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne fújd. :D Alapszabály. Se közelről, se távolról, mert a nyálcseppecskék miatt hólyagos lesz. Nem kell ahhoz tornádó. Rázogasd. Na meg minek 5 réteg? Nem az a cél, hogy olyan vaskos legyen, mint egy műköröm, jó lakkból 1 max 2 réteg elég.
2011. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért lesz ilyen szar, mert túl sokat és sok rétegben kened rá. Nekem manikűrös mutatta, hogy az a szép festés lényege, hogy kevés lakk van az ecseten és azzal festjük a körmöt, jól eloszlatva a lakkot és 2 rétegben.
2011. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
amúgy csak a bal kezemen a mutatóujj lesz mindig levegős, és csak a fedőlakktól a többi nem. és színtől függ, de ha sötétebb a lakk, akkor nem teszek rá alaplakkot, ha világos az egész köröm, tehát fehér, halványlila stb.. akkor kelleni szokott még 1 réteg, különben nagyon hülyén néz ki... és hacsak nem csillámos a lakk, kelleni szokott fedőréteg, hogy fénylő legyen a felülete... és ha kell is egy-két színnél az öt réteg (ami téll csak néhány nagyon halvány színre jellemző), akkor sem vastag egyáltalán... és 3 réteg mindíg kell... am meg rázogattam, akkor is levegős lett az az egy köröm :/ nem lehet h vmi baja van annak a körömnek ? :(
2011. máj. 25. 16:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tuds lakkozni..legalábbis azok alapján, amit leírtál...

pedig egyszerű...

-alaplakk

-szín 2 VÉKONY rétegben

-fedőlakk


Így nem lesz buborékos.

2011. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!