Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercing szúrása...

Industrial piercing szúrása után mennyire jellemző, hogy a seb körül vadhús keletkezik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ hogy mennyire sterilen, szakszerűen csinálják. Én tavasszal szúrattam, semmi baja. Csak egy kicsit lassan gyógyult, de nem gennyesedett, és nem is nőtt ki semmi mellette.
2011. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jellemzőbb mint bármelyik másik piercingnél.

Amúgy most akarsz csináltatni? Jól gondold meg:D Nekem nagyon fájt.

2011. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

igen most szeretnék majd.nagyon régóta tetszik, most végre rászántam magam.nagyon félek, hogy fájni fog.de valahogy majd csak túlélem :)

2011. aug. 11. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt, de tényleg megéri. Hajrá :D

Viszont készülj föl, hogy nagyon lassan gyógyul. Nekem május 3. óta most kezd gyógyulni. Nem fogsz tudni azon az oldalon aludni sokáig. Mondjuk nekem hosszú a hajam, meg egyszer meg is ütötték, azért gyógyult ilyen lassan.

2011. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

nekem is hosszú a hajam, de a fülem mellett fel van nyírva, úgyhogy remélem ezzel nem lesz sok problémám. :D a többit majd megpróbálom átvészelni ^^

2011. aug. 11. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha sterilen csinálják, akkor elvileg nem lesz baj. De személyes tapasztalatot nem tudok mondani, mert én is a héten fogok szúratni.xD
2011. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor reméljük a legjobbakat :)
2011. aug. 12. 23:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sterilen csinálta a piercinges(legalábbis a többi 4-gyel nem volt probléma). Nálam az a gond, hogy elkezdett "vándorolni" és azért jött létre vadhús. Tetránnal pár nap alatt eltűnik.
2011. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mit értessz azon, hogy 'vándorolni'? :\
2011. aug. 13. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi komoly dolog. Csak a feszülést mulasztja el a fülem. Nem kezdett el kiállni, nem változtatott formát, végülis észrevehetetlen az egész folyamat.
2011. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!