Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted ki a leghelyesebb?

Szerinted ki a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem Zachary Quinto, de a többiek is nagyon helyesek :)


Ha egyik sem tetszik, akkor kérlek ne írj olyat hogy ezek nem néznek ki jól vagy hasonlóak nem szeretnék vitázni, ha neked egyik sem tetszik semennyire akkor kérlek linkelj a te általad legjobban kinéző pasiról :D


Köszike


2011. máj. 23. 20:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem értem minek kell gúnyos megjegyzéseket tenni, ha nem tetszett senki közülük mégis szeretnél hozzá szólni akkor linkelj vagy ne írj senkit, szerintem senki nem kíváncsi a gúnyos megjegyzésekre :)Ámbár nekem mind a négyen nagyon helyesek, persze valakinek más az ízlése, akik szerintem nem néznek ki jól de mégsem mondom rájuk, hogy buz-is, meg undi,meg torz, vagy akármi, szerintem neked sem esne jól az, ha ismeretlen emberek a te képeidet nézegetve kinevetnének vagy bántó, sértő kommenteket írnának.


Ennek a kérdésnek az volt a lényege egyébként, hogy lesz e valaki olyan aki nem képes feldolgozni amit írtam :) és lett, viszont azoknak akik válaszoltak és linkeltek nagyon köszönöm és remélem mindenkinek szép éjszakája lesz >.<

2011. máj. 23. 21:54
 22/25 anonim ***** válasza:
Jensen és Milo! *.*
2011. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Jensen :)

Jared sose jött be, már a Gilmore Girls-ben is unszimpi volt

2011. máj. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Milo Ventimiglia ;]
2011. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

ha ezek közül kell választani:

1. Milo

2. Jared

3. Jensen

és Zachary messzemenőleg a legcsúnyább, nekem kifejezetten nem tetszik.

(egyébként nagyon sok náluk helyesebb pasi flangál a világban sztem)

21/L

2011. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!