Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, aki...

Mi a véleményed arról, aki néha acélbetétes bakancsot, néha magassarkút hord?

Figyelt kérdés
Nem igazán foglalkozom ezzel, de azért mégis kiváncsi vagyok valahol, hogy más mit gondol, mivel én is látom, hogy kicsit ütik egymást. Mindkettőt szeretem hordani, másmilyen cipőket is, de nem érzem magam divatembernek. (Nem azért tettem fel a kérdést, hogy ezentúl valamelyikkel felhagyjak, ha valakinek nem tetszik.)
2011. máj. 23. 22:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Miért lenne baj??? attól h képviselsz vmilyen stílust..pl rocker skinhead stb attól még ugynúgy nő maradsz :) szal nem bej sztem...
2012. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ugy latom hogy masok szerint nem problema de azert nekem szurna a szemem. Ha valaki nem cicabakancsot hanem betkot hord az szerintem ha magassarkut is hord a betko neki fologleges mivel divatol. Ha rocker vagy akkor veszel bakancsot es a rockerek nem hordanak magassarkut. Persze amilysn divat lett mindenbol en mar nem lepodok meg:')

N

De persze azt jol latod hogy emiatt nem kell vele felhagynod.

2014. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"es a rockerek nem hordanak magassarkut."

?????????????????????????????:DDD

tudod mit, olyan nyomorék vagy az egész hozzászólásod alapján, hogy fölösleges mondanom bármit is:)

2014. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!