Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is kidörzsölődik a...

Másnak is kidörzsölődik a combotok ha szoknyában vagytok?

Figyelt kérdés
Nincs vmi jó tippetek ellen?
2011. máj. 26. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:
na ezt jól meg fogalmaztam :D mind1
2011. máj. 26. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A dörzsölés mértéke a combjaid vastagságával egyenes arányban nő.
2011. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. :D Max akkor volt ilyen, amikor olyan bugyit vettem fel, aminek ilyen apró fokú béna csipke volt a szélén. :/

Amúgy tényleg akkor van ilyen, ha összeérnek a combjaid, vagy ducibb vagy. Én se vagyok egy pálcikalábú, de nem tapad össze teljesen ha egyenes lábakkal állok. :D

2011. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha dagadt az ember lánya akkor összeér a comb. Nekem egy picit érintkezik egy kis ponton felül:S

Utálom tök hájas vagyok...:S:S 5 kilót kellene fogynom legalábbis sportolni-futni szoktam már alakulgat.

53 cm felül a legvastagabb részén és mégis összeér:S

2011. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja... csak a duciknál van ilyen. nekem nincs :D:D
2011. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ez amúgy rohadtul nem igaz, h annak van aki kövér. tény h most van rajtam pár kiló felesleg, de nem volt jobb a helyzet akkor sem amikor szép vékony voltam. sztem ez nagyban függ olyanoktól is mint pl a medencéd és a csípőízületed alakja stb. meg mondjuk eleve izmosnak mondható a combom, tehát hiába nem volt rajta háj, akkor is összeért. most is csak kicsi részen ér össze de az pont elég...

amúgy meg a kérdés arra vonatkozott h mit lehet ellene tenni, és nem arra h mitől van

2011. máj. 26. 21:00
 7/10 Brigi10 ***** válasza:
Szerintem, ha valakin van pár kiló felesleg, mint például rajtam is, nem pont azért dörzsölődik ki a lábam. Én ha felveszek egy mini szoknyát, ami feszül rajtam, ez nem engedi, hogy a lábaim járás közben távol legyenek egymástól, ezért kidörzsölik egymást. Remélem nem bonyolultan írtam le. :) De másnapra már szépen rendbe is jön, főleg ha bekenem Nivea krémmel.
2011. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam kövér,mégis egy helyen kicsit összeérnek a combjaim.165 cm és 53 kiló vagyok.Ja,és egyébként pipaszár lábaim vannak.(Az edzőm ezzel nyüstől.)

29/N

2011. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na ezaz, én 173 cm vagyok, és mikor 60 kg voltam akkor is ugyanígy kidörzsölődött :S
2011. máj. 27. 11:59
 10/10 anonim válasza:
vettem tescoban combfixet, felhúztam addig... tuti jó lett, ha harisnya nélkül akarsz lenni, vegyél fixet, vágd le a szilikonos részt aztán vedd úgy fel hajrá...
2011. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!