Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá anyámat hogy...

Hogyan vegyem rá anyámat hogy megengedje hogy ne csak nyáron járhassak szoknyában?

Figyelt kérdés

Az nem használt h rengetegen járnak akár télen is abban, meg az se hogy normálisan néznék ki mert nem sportcipővel venném fel...

hogyan vegyem rá? biztos ötlet kéne mert ha valami "rosszat" mondok akkor ordibál velem és eltilt mindentől és szobafogságot kapok meg pár pofont


2010. nov. 8. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Felveszed és abban távozol. Ha a szülő hülye, akkor lázadni kell. Nem irányíthat örökké. És gondolom már nem alsó tagozatos vagy :D

Amúgy ne valami nagyon rövid szoknyát vegyél fel, meg ne valami merészet, mert az tényleg nem való, és vastagharisnya, csizma, akkor nem sok kifogása lehet.

Persze ha fiú vagy, akkor felejtsd el amit mondtam és húzz nadrágot XD

2010. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

lány vagyok, 16 éves

nyáron voltak már rajtam azok a szoknyák és gondolom megszólta volna ha rövidek

de amúgy napközben sokszor megláthat és nem merem felvenni:S mert hazaérek leszállok a buszról akkor megláthat a munkahelye ablakából mert pont azelőtt megyek el szóval nagyon kockázatos lenne

amúgy combom közepéig érnek vagy kicsit lejjebb szóval egyáltalán nem rövidek, harisnyával meg aztán végképp nem látszik ki semmim se

2010. nov. 8. 20:42
 3/17 anonim ***** válasza:

Az én anyám meg pont azért nyaggat, mert nem szeretem a szoknyát, szerinte az nőiesebb mint a farmer...


Kérdésedre válaszolva, szerintem hordjad nyugodtan, csaknem tépi le rólad vagy kobozza el

2010. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hmm...szerintem itt nem a szoknyával van a probléma, hanem anyukád hozzáállásával. A helyedben először megpróbálnám elmagyarázni neki, hogy nem mindig az a tökéletes a világon, amit ő annak vél, és nem csak az ő kénye-kedve szerint fogsz öltözködni és élni. Ha szépen mondva nem érti meg, elkezdenék neki magyarázni másnap, hogy ne ezt meg ezt vegye fel, mert idióta és nekem nem tetszik (csak hogy viszontláthassa a saját viselkedését), ugyanazt csinálnám vele, amit ő velem, úgy beszélnék hozzá. Ha ezt sem fogja fel, akkor lázadnék pl. lesz*rnám a szobafogságot, olyan ruhákat vennék fel, amilyeneket akarok, elmennék otthonról, amikor nem engedi, visszakiabálnék, sőt vissza is pofoznék.

Az életed a sajátod, nem az édesanyádé, és ezt meg kellene értenie. 16 évesen semmi köze hozzá, hogyha te szoknyában szeretnél iskolába menni. Komolyan mondom, még ha k.rvának öltöznél, már elnézést, akkor lenne min aggódnia, de így...

2010. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: de elkobozza...ismerem milyen :(

jó lenne ha én anyám is olyan lenne hogy a szoknyát adná rám mindig, de nem...

2010. nov. 8. 21:23
 6/17 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

hát igen igazad van, a k*rvás öltözködés meg egyáltalán nem az én műfajom, szerintem szánalmas

2010. nov. 8. 22:36
 7/17 anonim ***** válasza:
senki nem azt mondta hogy titokba menj el szoknyába. és ha meglát? képes lenne a saját lányát megszégyeníteni. ha igen réges-régen elrontottatok valamit a kapcsolatotokban. és ha képes lenne elkobozni, hajrá, visszaveszed. - nem hiszem hogy amire ő pénzt ad ki, azt megsemmisítené - vagy mindegy, mert akkor se vehetnéd fel egész télen. nyáron meg nincs kifogása vissza adná. vagy ha ezután sikerül ezt megbeszélni akkor is visszaadja.
2010. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, kobozta el már más ruhadarabjaim, és a kukában találtam meg őket össze vágva kis darabkákra :/

meg régebben felpofozott vagy 50 ember előtt a tömegben...:/

2010. nov. 9. 15:56
 9/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok újra


Szerintem beszélj vele, hogy úgy gondolod, hogy nem normális, ahogy viselkedik. Mert nem normális. Esetleg beszélhetnél apukáddal vagy a nagyszüleiddel, ők talán megértik

2010. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát lehet nagymamámmal kéne mert ő mondta még nem rég hogy télen harisnyával simán vehetnék fel szoknyát, meg adott is egy vastag harisnyát
2010. nov. 9. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!