Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szükséges portfólió leendő...

Szükséges portfólió leendő hostesseknek a Jade modell- és hostessügynökségnél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ott csinélnak nem?
2011. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A honlap szerint most még nem kell küldened.Ha regisztrált hostess leszel az ügynökségnél, akkor ott megcsinálják neked kedvezményes áron.Minden fenn van a honlapon.
2011. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy feltétel csináltatnom portfóliót ahhoz,hogy hostess legyek?
2011. máj. 27. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
igen...de szerintem ha nincsenek kapcsolataid akkor ott ette meg a fene...sokat tudnék mesélni neked erről, nagyon sok helyre regisztráltam többek között a Jade ügynökséghez is.Nincsenek jó tapasztalataim ezzel az egész hosztesz dologgal kapcsolatban.Ha további dolgok is érdekelnek akkor írj és mesélek.:)
2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha jó vagy, behívnak, és 90.000 (nem írtam el) forintért csinálnak rólad. Van olyan hely, ahol 15 ezer, van, ahol 250, ez változó. Sajnos nem tudom, melyik a jobb, egyáltalán megéri -e. Szerintem nem. Néhol van olyan ügynökség, amelyik nem kér érte pénzt, csak majd az első munkádból vonják le. Ez szerintem jobb, mert a többi félő, hogy csak átverés, lenyúlás. Néhányan azt mondják, hogy a legnagyobb ügynökségek azoktól, akik igazán egyediek, nem kérnek pénzt, befuttatják őket, ha akkora tehetséget látnak bennük, mert megéri. Nem tudom, ebből mi igaz, vagy mi nem. Minden esetre, nekem nincs pénzem 50-200.000 Ft-ra, és akkor még lehet, hogy az ember nem is kap munkát és nem térül meg. Sokak szerint sok a kamu modellügynökség.
2013. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!