Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zöld, barna vagy a kék szem...

Zöld, barna vagy a kék szem számodra a legszebb? (kép)

Figyelt kérdés

A barna?

[link]

[link]


A kék?

[link]

[link]


Vagy a zöld?

[link]

[link]


2011. máj. 28. 11:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a legjobban a kék és a zöld jön be. Fiúknál a jó mély meleg barna, lányoknál még a világos barna (sárgás)

Az én szemem szeretem, illik a szőke hajamhoz, nincs túl sok gondom vele :)

[link]

2011. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az én szemem világosbarna. Érdekes, mert nagyon sok sötétbarna szemű embert ismerek, világosbarna pedig alig van. De én szeretem, mert szép nagy, és melegséget áraszt. (mármint nem OLYAN melegséget :D) L
2011. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
misssalexa_ Köszi szépen, aranyos vagy. :)
2011. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Nekem ilyen szemem van:

[link]


Sokkal jobban örülnék a kék szemnek, nekem az ilyen zöldes-barna nem annyira tetszik. :)

2011. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a barna csak akkor szép hogyha nagyon sötét.Az ilyen világosabb nekem nem tetszik.

Nekem szerintem gyönyörű szemeim vannak,tiszta középkék egy pici szürkével.Sokan mondták már hogy nagyon szép szemem van,és természetes fénynél ha + ki is vagyok sminkelve elképesztő színe van.(nem vagyok elszállva magamtól,csak egy valamivel meg vagyok elégedve):)

Zöld szemből nem láttam még tiszta zöldet,csak ilyen keverékeket.Emlékszem volt egy szerelmem akinek foszöld szeme volt(xD) de nagyon szerettem.Nekem fiúkon a sötétbarna tetszik(valamikor nem számít,de az ritka),lányokon szerintem egyénfüggő.

2011. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az enyém zöld-tiszta,egységes zöld.
2011. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Az enyém barna és meg vagyok vele elégedve mert ez illik hozzám, viszont szerintem a "tiszta egységes zöld" a legszebb. :D
2011. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A ZÖLD szemű vagyok-köszi:)
2011. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem a tiszta zöld és a kékeszöld tetszik a legjobban, nem tudom, miért.:D

Az enyém zöldesbarnás (inkább zöld), avagy fosszínű (ahogy egy előző válaszoló írta), és hát nem bánnám, ha zöldebb lenne, de így is jó.:D

2011. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 M.B.K. ***** válasza:
Nekem mélybarna szemem van,sötétbarna már-már fekete,de egyszerűen imádom <3 ;)
2014. szept. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!