Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hizni is szeretnék de leginkáb...

Hizni is szeretnék de leginkább szélesedni. Vmi tipp?

Figyelt kérdés

Nagyon keskeny a válam és a csipőm is.. vmi torna gyakorlattal el lehet érni h szélesebb legyek ??

23L


2011. máj. 28. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te hülye vagy!!!
2011. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mindenki magából indul ki..amugy hozzá teszem 158cm és 39 kg vagyok..
2011. máj. 28. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 12:18

Nem jobban, mint te...

Nem értem, hogy ha valakinek valami probléma, ami másnak mondjuk nem az, akkor miért kell 1ből neki esni.

2011. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam, ráadásul otthon agyon szekáltak,

hogy sovány vagyok. Alakom nekem is volt/van, csípőm nem volt, de 25 éves korom után ez is megváltozott, szerintem nálad is így lesz.

Egyél rendszeresen és mozogj a saját kedvedre, szerintem érdemes vitamint szedni, Béres Activalt/Centrumot. Így biztos, hogy egészséges maradsz/leszel, ez a lényeg. A többi adottság. 30 vagyok, és a legtöbb (szinte az összes) nő ismerősöm fogyókúrázik, én meg ehetek bármit!

És, őszintén szólva, elég jó srácoknak szoktam tetszeni! A lécet most is alulról verem, 168 cm 53 kg, de ha őszinte vagyok, teljesen egészséges vagyok, bármit ehetek, csak mozognom kell!

2011. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vannak kövér fittek és sovány tunyák is,szerintem te az utóbbihoz tartozol(már bocs)!!

Sportolj sokat,főként egyél de szerintem még fog alakulni az alakod:D

sportal tejesen át tudod formálni az egész tested:)Sok szerencsét,a hizáshoz

Üdv:Feri 24/F

2011. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A hízni vágyók gyakran hajlamosak szem elől téveszteni, hogy az extra kilók nem mindegy, milyen módszerrel és áron rakódnak rájuk. A legtöbb esetben csak az a cél lebeg szemeik előtt, hogy a mérleg végre nagyobb számot mutasson, pedig a türelem, az eltökéltség és az egészséges táplálkozás ugyanolyan fontosságú a siker érdekében.

A fogyókúrával ellentétben nem számít igazán felkapott témának, ám ettől még széles tömegeket érint a hízókúra. A plusz kilókat leadni képtelenek most bizonyára nagyot legyintenek, ám közel sem kisebb feladat egészségesen hízni pár kilót, mint ugyanannyit leadni.

REmélem tudtam

segiteni egy kedves doktornéni:)

2011. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Feri 24/F

Ez a párosítás igen jól hangzik....:-P

2011. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

oh köszönöm..de a párositás mellett az is ott van hogy "is"..tehát vannak ilyenek is de lehet kövér tunya és sovány fitt vagy normál alkatu is:D

Feri/24

2011. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Félre értesz, én a Ferire meg a 24-re írtam, de mind1 xDDDD
2011. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
baj hogy odda irtam a nevem??
2011. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!