Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik hideggyanta a legjobb...

Melyik hideggyanta a legjobb minőségű?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem veet az jó,de a meleggyanta sokkal jobb
2011. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam meleggyantával. Ragadtam mindenhol de a szőrt még mindig nem sikerült leszednem, úgyhogy ki is dobtam.

Nem vagyok túl ügyes az ilyesmihez.

2011. máj. 28. 19:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy elkezdtem gyantáztatni járni kozmetikushoz, csak ugye nyár van és nyitottabb ruhákban jár az ember, nem lehet csak úgy halogatni, viszont van, hogy nem jutok el kozmetikushoz. Ezért lenne jó valami otthoni megoldás ilyen esetekre.
2011. máj. 28. 19:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Hideggel még annyira sem fogod tudni leszedni, mint meleggel.
2011. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

most van a veetnek ilyen zselé gyantája,ami vizzel is lejön,én még nem próbáltam de dicsérték:D be fogok szerezni egyet,ha gondolod próbáld ki te is.(dm-ben láttam)

http://www.youtube.com/watch?v=_mM24SWw0do

2011. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én x-epilt használok és szerintem elég jó. és nem is drága egyáltalán :)
2011. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az x-epil tényleg jó!
2011. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem a rossmanos isana sem bénább a többinél, pedig veetet meg x-epilt is próbáltam már. az egyetlen különbség, h isanasból 1000 ft-ért 20-at kapsz, a többiből meg ha jól emlékszem, 12-t.
2011. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. X-epillel próbálkoztam eddig is egyébként, a múltkor a lábfejemről akartam leszedni azt a kicsit ami van rajta, de nem sikerült. Máskor viszont jó volt, nem tudom most mit csináltam rosszul. A múltkor elegem lett belőle egy kis időre, azért írtam a kérdést, hogy végül is melyik az amelyikre a legtöbben szavaznak.

De az az új zselégyanta nekem nagyon szimpatikus. Kb mennyiért lehet kapni a drogériákban? És Tescoban? Hova érdemes mennem érte?(sok termékkel vagyok úgy, hogy a tescoban olcsóbb mint a Rossmanban vagy (kuponnal!) a dmben)

2011. máj. 29. 17:46
 10/10 anonim ***** válasza:
3000 körül lehet kapni,de sokáig elég :) 350g azt hiszem..
2011. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!