Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami jó fogfehérítő módszer?...

Valami jó fogfehérítő módszer? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sajnos a fogaim elég sárgák,pedig világéletemben rendesen mostam és nem is cigizek szóval nem tudom,miért van. :/ Van valami jó fogfehérítő módszer,amivel viszonylag rövid idő alatt lehet fehérebb a fogam? Házi módszereket is szívesen fogadok! Köszi. 17/L
2011. máj. 28. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Házi módszerek sajnos max a friss elszíneződéseken segítenek, kávé, tea, ilyesmik. De legyen: szódabikarbóna, eper.

Van akinek alapvetően sárgábbak a csontjai, a fogai is, ezen sajnos csak a drága orvosi kezelések segítenek.

2011. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Házipraktika: szódabikarbónával fogmosás. Nem tudom mennyire hatásos,én egyszer próbáltam,mintha kicsit fehérebb lett volna.
2011. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a genetika miatt.Ettől még lehet, hogy teljsen egészségesek a fogaid.Ugyanis a sárgás színűket úgy tudom a mésztartalom adja és ezt távolítják el fehérítés során, ami nem túl egészséges dolog.A legjobb lenne ha megbarátkoznál vele, de azért adok néhány tippet.


Fogfehérítő fogkrémek

Eper

Szódabikarbónás fogmosás

Citromos fogmosás


De ezeket legfeljebb hetente 1x használd, avgy egy-egy jelentősebb alkalom előtt, különben ártasz a fogaidnak.

2011. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. máj. 28. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban genetika van a dologban és sokan nem hiszik, de öröklödik.

Sajnos Nekem is sárgásak a fogaim, pedig nem kávézok, nem cigizek, ja és könnyen romlanak...:(

Az orvosom szerint valami baktérium okozza, azthiszem "casus" amit lemosni nem lehet, mert a legapróbb résekben telpszik meg. Egy sperciális tisztitással lehet kiölni, ami 20 ezer forint körül van.

2011. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!