Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le a gátlásaimat...

Hogy küzdjem le a gátlásaimat bikiniben?

Figyelt kérdés

Iszonyúan gyűlölöm a testem minden négyzetcentijét. Nem vagyok kövér, se anorexiás, bár van rajtam narancsbőr, és kis felesleg is. Nem bírok nyilvánosan bikinire öltözni, hisz' még magam előtt is szégyellem magam. Főként a melleimet utálom. Szerintem nem valami nagyok, és még kisebbnek tűnnek bikiniben, mert jó távol vannak egymástól, és fujj. :S Főleg, hogy melltartóban jóval nagyobbnak látszanak, és majd az ismerősök néznek, hogy ezzel mivan? Push up-ol? (egyébként nem, csak a melltartó úgymond.. tart, és "összenyom") Tudom, hogy vannak nálam jobbak, és rosszabbak. Tudom, hogy senki nem tökéletes, és hogy nem is akkora a gáz, mint én azt hiszem, de irtózatos önbizalomhiányom van. :S

L/17


2011. máj. 28. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg nem normális, hogy úgy beszélsz magadról, mint egy darab takonyról.

Általában ez egy öngerjesztő folyamat. Biztos, hogy nincs baj a testeddel, csak mivel te ezt akarod látni a tükörben, ezt is látod. Meg kell változtatnod azt, ahogyan magadra tekintesz. Ez vagy TE, ez a te tested, meg kell barátkoznod vele. Ha egész életedben küzdesz egy felesleges dolog ellen, fusztrált és boldogtalan leszel. Viszont ezen rajtad kívül senki nem tud változtatni.

Azt kellene figyelned, mi szép rajtad. Az utcán is azt veszed észre, hogy vannak szép lányok, mert magabiztos, mosolyog, szép a szeme/haja/járása, és nem rögtön azt, hogy mondjuk van narancsbőr a combján, holott vékony.

Jó lenne, ha külső szemlélőket kérdeznél, ők mit látnak, ha elsőnek megpillantanak, és összehasonlítod azzal, amit te látsz.

A kisugárzás sokkal jobban számít, mint egy szép ruha vagy smink (közhely, de teljesen így van!). Amíg te magadat nem szereted, elbújsz, mások felé is ezt sugárzod. Vagy ha mondják is, hogy jól nézel ki, nem hiszed el.

Változtass, ne nyavajogj. Senki sem mondta, hogy az élet könnyű, hát ez a te életed, neked kell tenni érte, dolgozni magadon.

2011. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
úszódressz, nem kell bikiniben parádézni okvetlenül
2011. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Állj a tükör elé és nézd h mi az ami szép és mi az ami csunya magadon.Nem szereted a melleidet? Hosszu a hajad? Dobd előre:) Sok fürdöruha van,van ami jó melleket csinál:) Vegyél olyat:) van aminek alul vastagitottabb része van az is jó mellet csinál:) Narancsböre kb mindenkinek van egyáltalán nem gázos. Csak magabiztosan menj.:] Vagy ha nagyon furán érzed magad keress egy csinos strandkendöt:) Ha fekszel akkor ugyse látszik semmi belöled strandkendöbe elmész a vizig,ahol szintén nem látszik semmi:) de csak mosolyogj:) és odakoncentrál mindenki:)
2011. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát látom egy cipőben vagyunk :S én kevesebb,mint 50 kg vagyok,mondhatjuk,hogy arányos az alakom ( persze én tudnék min változtatni ) de így sem vagyok elégedett és ugyanazt érzem,mint te. pedig milyen bődületes marhaság az egész, nálunk sokkal rondább emberek meg úgy parádéznak,mintha ők sz.rták volna a spanyol viaszt, mi meg itt szorongunk.. úgy elegem van, sztem tegyél meg mindent,hogy jól érezd magad a bőrödben,akármit is mutat a tükör, ha te belülről jól érzed akkor nem számít más. persze könnyű mondani tudom, még én se nagyon tudom betartani a " szabályaimat " de én legalább dolgozom rajta! és nekem is van egy "rés" a melleimnél tehát nem ilyen összefolyós (talán azért mert nekem se nagy ) pl egy V nyakú felső és egy jó melltartó nagyon szép dekoltázst csinál! és nagyon sok múlik a fürdőrucin is, én merevítősöket nézek, igaz drágább, de ált jobb fazon és picit nagyobb ciciket csinál! kísérletezz!!!


20/l

2011. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
sziasztok én 22 éves vagyok és ugyan igy érzek.nagyon picik a melleim és semmilyen melltartó nem tudja kiemelni mert annyira kicsi,és a hasam is nagy pedig tornázom.egész életemben boldogtalan voltam emiatt főleg hogy mind a két unokatesóm bombázó.
2011. máj. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom:S

nem vagyok kövér, az alakom nem is zavarna, de az a rettentő sok stria ami akkor jött ki amikor nőttem+híztam.

Borzalmas.

Örülj hogy neked nincs.

2011. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt nyafogsz kezdj el tornázni... Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, kerüld a cukrot, mert az csak depressziót okoz.
2011. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem a kis mell sikkes, sok pasinak tetszik és sose fog lógni. Én örülnek neki, ha nekem kicsi lenne, mert most olyan semmilyen, se kicsi se nagy.
2011. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is szeretem,h kicsi, nem is akarok nagyobbat! nem fog lógni és futni is könnyebb ;)
2011. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak sajnos nekem nem kicsi hanem egyáltalán nincs is mellem.
2011. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!