Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Visszataszítónak tartjátok,...

Visszataszítónak tartjátok, ha egy lánynak a válla felül pattanásos és a karja eléggé vastag? Akár az utcán topban, akár a strandon bikiniben.

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt pattanásokkal problémám, de most valahogy kijöttek. Ezen a tavaszon még nem mertem topot felvenni, mert szerintem nagyon csúnya..


14/L


2009. máj. 15. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Pattanásokat manapság könnyen lehet gyógyítani, menj vele kozmetikushoz. Az is segíteni fog, ha több időt töltesz napon. A kinézeted miatt meg ne aggódj, a tinikhez legtöbbször hozzátartoznak a pattanások, senki nem fog megszólni miatta.
2009. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én bőrgyógyászhoz és kozmetikushoz jártam vele..és 1 hónap alatt tiszta lett, vagyishát 2 hét alatt, de hogy tartós legyen a kezelés ugye utána is kellett kezelni...
2009. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó,te krémet vagy gyógyszert szedtél rá? Egyébként nekem is nagyon pattanásos és heges,voltam bőrgyógyásznál is,de eddig még semmi nem hatott.
2009. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor végülis..nyugodtan húzhatok topot is?
2009. máj. 16. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Hát én nem húznék a helyedbe... legalábbis én nem szoktam,max itthon ha nem lát senki.
2009. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok

Elmesélem mi történt...kicsit durva

Szóval egyik haverommal mentünk a bőrgyógyászatra...és megvolt minden vizsgálat..vérvétel..

Kaptunk krémet...illetve valamilyen oldatot ami szárítja a bőrt... :S

Illetve a haverom kapott hormonos" gyógyszert

Nahát...meglett az eredménye...kórházba került...a hormonok miatt..

A veséje tönkrement...Napérzékeny lett...most bekötözöve mászkál az utcán...

Én szépen meggyógyultam...közbe nekem is kiszáradt a bőröm de én hidratáltam...ami segített

Nagyon nem ajánlom a hormonos gyógyszert..ezek alapján

De persze ez embertől függ

Barátnőm ilyet szed és neki szép tiszta a bőre...nincs kiszáradva se...

De nagyon sokfajta krém illetve készítmény van ami segít...de nagyon könnyen kiszáradhat tőle a bőr...

Vigyázzatok vele!! nem játék...

2009. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uh.. most én is krémet használok,de hétfőn szeretném kiíratni a gyógyszert.Voltam én is vérvételen meg minden.Kicsit félek tőle.Nem tudom mit csináljak :(
2009. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezd el szedni és ha úgyérzed hogy rossz menj vele orvoshoz, illetve a bőrgyógyászhooz
2009. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!