Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki jobban ez a nő?...

Hogyan néz ki jobban ez a nő? (képekkel)

Figyelt kérdés

fehéren

[link]

[link]

vagy

barnán:


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 29. 00:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű: FEHÉREN!!
2011. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Barnán.
2011. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

barnán kicsit közönségesebb nem ? fehéren olyan arisztokratikus ...

bár mindenhogy szép szal tök8 :D csak kíváncsi vagyok ki mit gondol :)

2011. máj. 29. 00:34
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Fehéren.
2011. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem barnán, mert szép barna, nem olyan csúnya szolis narancssárga. Sosem szép, ha vki nagyon fehér. Sajnos én is fehér vagyok, de aki azt mondja, h neki tetszik saját magának, h fehér, az csak azért mondja, h elhitesse másoknak is, h jól néz ki. De közbe meg ronda.
2011. máj. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Barna.
2011. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Barnán.

Fehéren is jól néz ki,de ruha nélkül egy krétafehér,sápadt test nem olyan vonzó,mint egy lebarnult,vagy enyhén szolizott.

2011. máj. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát elég durva ahogy ezt így megfogalmaztad, de lényegében tényleg van benne igazság :/... én is fehér vagyok viszont szépen letudok barnulni ha arról van szó.De azért nézegetem itt az olyan kérdéseket hogy "a barna vagy a fehér bőr a szebb?" stb :D...viszont sztem tényleg van olyan hogy vkinek jobban áll ha inkább fehér.. mint pl sztem megan fox szebb fehéren...de nincs értelme mert ennek ellenére tudom hogy nyáron ugyis folyton a napon fogok aszalódni hogy szép barna legyek :D:D szal még magamat sem értem de mind1 :D...
2011. máj. 29. 01:41
 9/25 A kérdező kommentje:
01:19-es nek irtam :)
2011. máj. 29. 01:41
 10/25 A kérdező kommentje:
huh am kicsit késő van szal nemtom mennyire érthető amit leírtam az imént :D... szal azért olvasgattatom az efféle kérdéseket mert hátha többen mondják hogy a fehér szebb , és akkor 10mp -ig örülök neki de közbe meg ugyis tudom hogy mindenkinek a szép barna bőr tetszik :D és ha két ugyanolyan kaliberű csak megy egymás mellett az utcán csak az egyik napbarnított a másik meg hófehér akkor nyilván a barnát nézik meg :)
2011. máj. 29. 01:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!